Menu
Your Cart
Tüm ürünlerde %20 İNDİRİM Şimdi alışveriş yapın

AKTARMARKETIX DÖVME TÜP KINA SIYAH TAKRIBI 25 GR

Haşi̇mi̇ Dövme Tüp Kina Si̇yah
Haşimi Natural Traditional Color - Black 25Gr (±%5)

Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah 25Gr

Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah 25Gr İzin Belge:

Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Aktarmarketix Tarafından Tedarik Edilmiştir.

Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah 25Gr İçindekiler:

Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Içerisinde; Natural Henna, Henna Oil, Preservatives Colour, Distilled Water, Titanium Dioxide, Brown Colour, Ethyl Acetate,Finol, Dimethicone, Allantoin. Paket Içerisinde 1Adet Haşi̇mi̇ Geçi̇ci̇ Dövme Tüp Kina Si̇yah Bulunmaktadır.

Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah 25Gr Kullanımı:

Dövme Tüp Kına Siyah Kullanılışı; Haşimi Dövme Tüp Kınası Kullanımı Ile İstediğiniz Her Deseni, Şablonu Veya Kişiye Özel Çizimi Tüp Kına Ile Sağlarsınız. El, Ayak Ve Tüm Vücüdunuzda Istediğiniz Bölgede Şekili Çizimi Tüp Kınanın Kalem Ucu Ile Oluşturduktan Sonra 1 Saat Kadar Kuruyana Kadar Bekleyiniz. Vücudunuza Uyguladığınız Işlem Tamamlanıp Kuruduktan Sonra Yıkayınız. Kişisel Olarak Oluşturduğunuz Deseniniz Hazırdır.

Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah 25Gr Yan Etkileri:

Dövme Tüp Kına Siyah Ürününün Bilinen Yan Etkisi Bulunmamaktadır. Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah 25Gr Ürünü Bitkisel Üründür, Kesinlikle Ilaç Değildir.

Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah 25Gr Muhafaza Ve Uyarı:

  • Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Üzerindeki Saklama Şartlarına Uyarak Serin Kuru Rutubetsiz Ortamda Direkt Güneş Işığından Ve Çocukların Ulaşamayacağı Yerde Saklayınız.
  • Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürününü Tavsiye Edilen Kullanım Şekline Uygun Olarak Kullanınız. Beklenmeyen Etki Görüldüğünde Bir Hekime Başvurunuz.
  • Üretim Ve Son Kullanma Tarihi Teslim Edilen Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Ambalajı Üzerindedir. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürünleri Kullanmayınız!
  • Kınaya Alerjiniz Olup Olmadığını Test Etmek Için, Macun Kıvamındaki Kınadan Çok Az Bir Miktar Dirseğinizin Iç Kısmına Sürünüz Ve Kuruması Için Bir Süre Bekleyiniz. Daha Sonra Cildiniz Kınaya Herhangi Bir Tepki Veriyor Mu Kontrol Ediniz. Kızarma, Yanma Ya Da Kaşınma Gibi Durumlar Gerçekleşirse Ürünü Kullanmayınız.

Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah 25Gr Ürünü Açıklaması:

Haşi̇mi̇ Dövme Tüp Kina Si̇yah

Haşi̇mi̇ Dövme Tüp Kina Si̇yah

Dövme Tüp Kına Siyah

Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah 25Gr Ürünü, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Hakkında, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Hakkında Açıklama, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Yorum, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Yorumları, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Hakkındaki Yorumlar, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Açıklamalı Detayları, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Faydaları, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Kullanımı, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Zararları, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Zararlı Mı, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Uyarılar, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Yararları, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Yararlı Mı, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Satışı, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Satan, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Satış Yerleri, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyahi Satılan Yerler, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Satan Yerler, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Nerede Satılır, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Nereden Alınır, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Nerelerde Satılıyor, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Nerden Alabilirim, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Satılan, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Satılır, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Etkileri, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Nasıl Kullanılır, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Nerde, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Faydası, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ne Işe Yarar, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ne Kadar, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Fiyatı, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Fiyatları, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Detayları, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Açıklamaları, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Faydaları, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Kullanımı, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Faydaları Ve Kullanımı, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Hakkında, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Yorum, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Satışı, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Satan, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Satış Yerleri, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Satılan Yerler, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Satan Yerler, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Nerede Satılır, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Nereden Alınır, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Nerelerde Satılıyor, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Nerden Alabilirim, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Etkileri, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Nasıl Kullanılır, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Nerde, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Faydası, Haşimi Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü Faydaları Neler, Haşi̇mi̇ Dövme Tüp Kina Si̇yah Ürünü Hakkındaki Tüm Bilgilerini Detaylarını Aktarmarketix Online Alışveriş Mağazalarında Bulabilirsiniz.
#Aktarmarketix #Dövme_Tüp_Kına_Siyah #Haşimi #Haşimi_Dövme_Tüp_Kına_Siyah #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Içindekiler #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Kullanımı #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Kullanılışı #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Faydaları #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Yararları #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Yan_Etkileri #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Zararları #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Satışı #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Nerde_Satılır #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Nerden_Alınır #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Satan #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Faydası #Dövme_Tüp_Kına_Siyah_Faydalımı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Blok, Sekme veya Akordeon, herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere, niteliklere, fiyat aralığına sahip ürünler gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri görüntüleyecektir.


Bildirim Modülü
Bu, yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri veya özel promosyonlar gibi herhangi bir yapışkan mesaj için kullanabilirsiniz.