Menu
Your Cart
Tüm ürünlerde %20 İNDİRİM Şimdi alışveriş yapın

AKTARMARKETIX KOYU KAHVERENGI HINT KINASI 10GR PKT

Golecha Koyu Kahverengi̇ Hi̇nt Kinasi 10Gr Pkt
Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr(±%5)

Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt İzin Belge:
Koyu Kahverengi Hint Kınası Golecha Herbals Unlimited Firması Tarafından Üretilmiştir. Firma Iso 9001, Gmp (Good Manufacturing Practice) Ve Helal Sertifikalarına Sahiptir.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt İçindekiler:
Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Içerisinde; Herbal Henna, Barium Peroxide, Cidric Acid Para Phenylenediamine, Magnesium Carbonate.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt Kullanımı:
Koyu Kahverengi Hint Kınası Kullanılışı; Kına Poşetini Küçük Bir Kaseye Boşaltınız Ve Kına Tozunu Macun Kıvamına Getirmek Için Su Ekleyiniz. Kına-Su Karışımını Üçe Bir Oranında Yapınız. Bir Ölçek Kına, Üç Ölçek Su Ekleyiniz. Çok Iyi Karıştırınız Ve Karışım Içinde Topaklaşma Kalmamasına Dikkat Ediniz. Macun Kıvamına Gelen Karışımı Hemen Kullanınız. Eğer Uzun Süre Kullanılmazsa Boyanın Etkinliği Azalır. Kınayı Saçınıza Uygularken Tarak Ve Fırça Kullanınız. Tarak Ile Saçlarınızı Küçük Tutamlar Halinde Ayırınız Ve Karışımı Saçınıza Fırça Yardımı Ile Kökten Uca Doğru Uygulayınız. Boyanmamış Yer Kalmamasına Dikkat Ediniz. Alın Çevresindeki Saç Diplerine Tekrar Tekrar Uygulayınız. Saçlarınız Uzun Ise Saçınızı Başınızın Üzerinde Topuz Yapar Gibi Toplayınız. Saçınızın Macun Şeklindeki Kınanın Rengini Tamamıyla Alması Ve Kuruması 30 Dakika Sürer. Daha Çabuk Sonuç Alabilmek Için Saç Kurutma Makinesi Kullanabilirsiniz. Saçlarınız Tamamıyla Kuruduktan Sonra Saçlarınızı Bitkisel Sabun Veya Şampuan Ile Yıkayınız. Durulama Esnasında Bol Su Kullanarak Saçınızdan Akan Su, Tamamıyla Renksiz Ve Duru Olana Kadar Yıkayınız. Saçınızı Makine Ya Da Havlu Ile Kuruttuktan Sonra Istediğiniz Şekli Verebilirsiniz.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt Yan Etkileri:
Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürününün Bilinen Yan Etkisi Bulunmamaktadır. Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt Ürünü Bitkisel Üründür, Kesinlikle Ilaç Değildir.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt Muhafaza Ve Uyarı:
  • Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Üzerindeki Saklama Şartlarına Uyarak Serin Kuru Rutubetsiz Ortamda Direkt Güneş Işığından Ve Çocukların Ulaşamayacağı Yerde Saklayınız.
  • Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürününü Tavsiye Edilen Kullanım Şekline Uygun Olarak Kullanınız. Beklenmeyen Etki Görüldüğünde Bir Hekime Başvurunuz.
  • Üretim Ve Son Kullanma Tarihi Teslim Edilen Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Ambalajı Üzerindedir. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürünleri Kullanmayınızgolecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt Ürününü Hamile, Emzirme Dönemi Ve Hamilelik Şüphesi Olanların, Hastalık Veya Ilaç Kullananlarda, Hastalık Durumu Kullanımlarında, 18 Yaş Altı Kişilerin Doktor Tavsiyesi Ve Kontrolü Olmaksızın Kullanması Tavsiye Edilmez.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt Ürünü Açıklaması:

Golecha Koyu Kahverengi̇ Hi̇nt Kinasi 10Gr Pkt

Golecha Koyu Kahverengi̇ Hi̇nt Kinasi 10Gr Pkt

Koyu Kahverengi̇ Hi̇nt Kinasi 10Gr

Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt Ürünü, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Hakkında, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Hakkında Açıklama, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Yorum, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Yorumları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Hakkındaki Yorumlar, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Açıklamalı Detayları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Faydaları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Kullanımı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Zararları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Zararlı Mı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Uyarılar, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Yararları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Yararlı Mı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Satışı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Satan, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Satış Yerleri, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınasıi Satılan Yerler, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Satan Yerler, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Nerede Satılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Nereden Alınır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Nerelerde Satılıyor, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Nerden Alabilirim, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Satılan, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Satılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Etkileri, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Nasıl Kullanılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Nerde, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Faydası, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ne Işe Yarar, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ne Kadar, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Fiyatı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Fiyatları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Detayları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Açıklamaları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Faydaları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Kullanımı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Faydaları Ve Kullanımı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Hakkında, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Yorum, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Satışı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Satan, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Satış Yerleri, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Satılan Yerler, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Satan Yerler, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Nerede Satılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Nereden Alınır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Nerelerde Satılıyor, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Nerden Alabilirim, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Etkileri, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Nasıl Kullanılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Nerde, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Faydası, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü Faydaları Neler, Golecha Koyu Kahverengi̇ Hi̇nt Kinasi 10Gr Pkt Ürünü Hakkındaki Tüm Bilgilerini Detaylarını Aktarmarketix Online Alışveriş Mağazalarında Bulabilirsiniz.
#Aktarmarketix #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası #Golecha #Golecha_Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Içindekiler #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Kullanımı #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Kullanılışı #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Faydaları #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Yararları #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Yan_Etkileri #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Zararları #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Satışı #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Nerde_Satılır #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Nerden_Alınır #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Satan #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Faydası #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_Faydalımı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Blok, Sekme veya Akordeon, herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere, niteliklere, fiyat aralığına sahip ürünler gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri görüntüleyecektir.


Bildirim Modülü
Bu, yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri veya özel promosyonlar gibi herhangi bir yapışkan mesaj için kullanabilirsiniz.