Andız Pekmezi Cam Kavanoz 450 Gr

 • Barkod: 8697603650439
 • Marka: Doğan
 • Kategori: Pekmezler
 • Fiyat
 • %31indirim
  104,00 TL
  71,32 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix DOĞAN BAHARATÇILIK
ANDIZ PEKMEZİ
CAM KAVANOZ NET: 450GR. (±10gr.)

AktarMarketix Doğan Andız Pekmezi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Doğan Andız Pekmezi - Cam Kavanoz (Net:450 Gr. ±10gr.)
AktarMarketix Doğan Andız Pekmezi 450Gr İzin Belge:
AktarMarketix Andız Pekmezi Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
AktarMarketix Doğan Andız Pekmezi 450Gr İçindekiler:
AktarMarketix Andız Pekmezi ürünü içerisinde; DOĞAL ANDIZ PEKMEZİ.
AktarMarketix Doğan Andız Pekmezi 450Gr Kullanımı:
AktarMarketix Andız Pekmezi kullanılışı; Andız Pekmezinin Kullanımı: Günde 2-3 defa yarım fincan/çay bardağı aç karnına sade veya süt, su, yoğurt, tahin gibi bir besin ile karıştırılarak yenilir. Bu miktar ishal ederse yarıya yarıya azaltılır. Diğer bir tarif ise: Günde 4 defa, 2'şer yemek kaşığı aç veya tok karına toplamda 8 yemek kaşığı (sabah-öğle-akşam-gece) yenir.
AktarMarketix Doğan Andız Pekmezi 450Gr Yan Etkileri:
AktarMarketix Andız Pekmezi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Andız Pekmezi 450Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Doğan Andız Pekmezi 450Gr Muhafaza ve Uyarı:
 • Doğan Andız Pekmezi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Doğan Andız Pekmezi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Andız Pekmezi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
AktarMarketix AktarMarketix Doğan Andız Pekmezi 450Gr Ürünü Açıklaması:

DOĞAN ANDIZ PEKMEZİ

DOĞAN ANDIZ PEKMEZİ

AktarMarketix DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

AktarMarketix Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası   

AktarMarketix ANDIZ PEKMEZİ 450GR.

Doğan Andız Pekmezi, Doğan Andız Pekmezi 450Gr ürünü, Doğan Andız Pekmezi hakkında, Doğan Andız Pekmezi hakkında açıklama, Doğan Andız Pekmezi yorum, Doğan Andız Pekmezi yorumları, Doğan Andız Pekmezi hakkındaki yorumlar, Doğan Andız Pekmezi açıklamalı detayları, Doğan Andız Pekmezi faydaları, Doğan Andız Pekmezi kullanımı, Doğan Andız Pekmezi zararları, Doğan Andız Pekmezi zararlı mı, Doğan Andız Pekmezi uyarılar, Doğan Andız Pekmezi yararları, Doğan Andız Pekmezi yararlı mı, Doğan Andız Pekmezi satışı, Doğan Andız Pekmezi satan, Doğan Andız Pekmezi satış yerleri, Doğan Andız PekmeziI satılan yerler, Doğan Andız Pekmezi satan yerler, Doğan Andız Pekmezi nerede satılır, Doğan Andız Pekmezi nereden alınır, Doğan Andız Pekmezi nerelerde satılıyor, Doğan Andız Pekmezi nerden alabilirim, Doğan Andız Pekmezi satılan, Doğan Andız Pekmezi satılır, Doğan Andız Pekmezi etkileri, Doğan Andız Pekmezi nasıl kullanılır, Doğan Andız Pekmezi nerde, Doğan Andız Pekmezi faydası, Doğan Andız Pekmezi ne işe yarar, Doğan Andız Pekmezi ne kadar, Doğan Andız Pekmezi fiyatı, Doğan Andız Pekmezi fiyatları, Doğan Andız Pekmezi detayları, Doğan Andız Pekmezi açıklamaları, Doğan Andız Pekmezi ürünü faydaları, Doğan Andız Pekmezi ürünü kullanımı, Doğan Andız Pekmezi ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Andız Pekmezi ürünü hakkında, Doğan Andız Pekmezi ürünü yorum, Doğan Andız Pekmezi ürünü satışı, Doğan Andız Pekmezi ürünü satan, Doğan Andız Pekmezi ürünü satış yerleri, Doğan Andız Pekmezi ürünü satılan yerler, Doğan Andız Pekmezi ürünü satan yerler, Doğan Andız Pekmezi ürünü nerede satılır, Doğan Andız Pekmezi ürünü nereden alınır, Doğan Andız Pekmezi ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Andız Pekmezi ürünü nerden alabilirim, Doğan Andız Pekmezi ürünü etkileri, Doğan Andız Pekmezi ürünü nasıl kullanılır, Doğan Andız Pekmezi ürünü nerde, Doğan Andız Pekmezi ürünü faydası, Doğan Andız Pekmezi ürünü faydaları neler, DOĞAN ANDIZ PEKMEZİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Andız_Pekmezi #Doğan #Doğan_Andız_Pekmezi #Andız_Pekmezi_içindekiler #Andız_Pekmezi_kullanımı #Andız_Pekmezi_kullanılışı #Andız_Pekmezi_faydaları #Andız_Pekmezi_yararları #Andız_Pekmezi_yan_etkileri #Andız_Pekmezi_zararları #Andız_Pekmezi_satışı #Andız_Pekmezi_nerde_satılır #Andız_Pekmezi_nerden_alınır #Andız_Pekmezi_satan #Andız_Pekmezi_faydası #Andız_Pekmezi_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...