Aynısefa Yağı 20 ML

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix BALEN AYNISEFA YAĞI 20 ML (±%5)

AktarMarketix Balen Aynısefa Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

AktarMarketix Balen Aynısefa Yağı 20 ML

AktarMarketix Balen Aynısefa Yağı 20 ML İzin Belge:

AktarMarketix Aynısefa YağıArı Mühendislik Tar. ve Hay. Ürün. Üret. Paz. Koz. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından üretilmiştir.

AktarMarketix Balen Aynısefa Yağı 20 ML İçindekiler:

AktarMarketix Aynısefa Yağı ürünü içerisinde; Maseraston yöntemi ile elde edilmiş Aynısefa Yağı (Celandula Officinalis Flower Oil) bulunmaktadır.

Balen Aynısefa Yağı 20 ML Kullanımı:

AktarMarketix Aynısefa Yağı kullanılışı; Haricen cilde masaj yapmak suretiyle kullanılabilir.

AktarMarketix Balen Aynısefa Yağı 20 ML Yan Etkileri:

AktarMarketix Aynısefa Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Balen Aynısefa Yağı 20 ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

AktarMarketix Balen Aynısefa Yağı 20 ML Muhafaza ve Uyarı:

  • Balen Aynısefa Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Balen Aynısefa Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Balen Aynısefa Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Balen Aynısefa Yağı 20 ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Balen Aynısefa Yağı 20 ML Ürünü Açıklaması:

BALEN AYNISEFA YAĞI

BALEN AYNISEFA YAĞI

Aynısefa Yağı

Balen Aynısefa Yağı, Balen Aynısefa Yağı 20 ML ürünü, Balen Aynısefa Yağı hakkında, Balen Aynısefa Yağı hakkında açıklama, Balen Aynısefa Yağı yorum, Balen Aynısefa Yağı yorumları, Balen Aynısefa Yağı hakkındaki yorumlar, Balen Aynısefa Yağı açıklamalı detayları, Balen Aynısefa Yağı faydaları, Balen Aynısefa Yağı kullanımı, Balen Aynısefa Yağı zararları, Balen Aynısefa Yağı zararlı mı, Balen Aynısefa Yağı uyarılar, Balen Aynısefa Yağı yararları, Balen Aynısefa Yağı yararlı mı, Balen Aynısefa Yağı satışı, Balen Aynısefa Yağı satan, Balen Aynısefa Yağı satış yerleri, Balen Aynısefa YağıI satılan yerler, Balen Aynısefa Yağı satan yerler, Balen Aynısefa Yağı nerede satılır, Balen Aynısefa Yağı nereden alınır, Balen Aynısefa Yağı nerelerde satılıyor, Balen Aynısefa Yağı nerden alabilirim, Balen Aynısefa Yağı satılan, Balen Aynısefa Yağı satılır, Balen Aynısefa Yağı etkileri, Balen Aynısefa Yağı nasıl kullanılır, Balen Aynısefa Yağı nerde, Balen Aynısefa Yağı faydası, Balen Aynısefa Yağı ne işe yarar, Balen Aynısefa Yağı ne kadar, Balen Aynısefa Yağı fiyatı, Balen Aynısefa Yağı fiyatları, Balen Aynısefa Yağı detayları, Balen Aynısefa Yağı açıklamaları, Balen Aynısefa Yağı ürünü faydaları, Balen Aynısefa Yağı ürünü kullanımı, Balen Aynısefa Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Balen Aynısefa Yağı ürünü hakkında, Balen Aynısefa Yağı ürünü yorum, Balen Aynısefa Yağı ürünü satışı, Balen Aynısefa Yağı ürünü satan, Balen Aynısefa Yağı ürünü satış yerleri, Balen Aynısefa Yağı ürünü satılan yerler, Balen Aynısefa Yağı ürünü satan yerler, Balen Aynısefa Yağı ürünü nerede satılır, Balen Aynısefa Yağı ürünü nereden alınır, Balen Aynısefa Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Balen Aynısefa Yağı ürünü nerden alabilirim, Balen Aynısefa Yağı ürünü etkileri, Balen Aynısefa Yağı ürünü nasıl kullanılır, Balen Aynısefa Yağı ürünü nerde, Balen Aynısefa Yağı ürünü faydası, Balen Aynısefa Yağı ürünü faydaları neler, BALEN AYNISEFA YAĞI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Aynısefa_Yağı #Balen #Balen_Aynısefa_Yağı #Aynısefa_Yağı_içindekiler #Aynısefa_Yağı_kullanımı #Aynısefa_Yağı_kullanılışı #Aynısefa_Yağı_faydaları #Aynısefa_Yağı_yararları #Aynısefa_Yağı_yan_etkileri #Aynısefa_Yağı_zararları #Aynısefa_Yağı_satışı #Aynısefa_Yağı_nerde_satılır #Aynısefa_Yağı_nerden_alınır #Aynısefa_Yağı_satan #Aynısefa_Yağı_faydası #Aynısefa_Yağı_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...