Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

TİREDOL BİTKİSEL KAPSÜL
Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg 

AktarMarketix Tiredol Bitkisel Kapsül Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

AktarMarketix Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg

AktarMarketix Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg İzin Belge:

AktarMarketix Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg ürünü Tiredol İlaç Sanayi tarafından, Tarım Bakanlığı'nın TR-42-K-022097 izni ile üretilmiştir. 

AktarMarketix Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg İçindekiler:

AktarMarketix Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg ürünü içerisinde; ısırgan extratı, kekik extratı, nane extratı, melisa extratı, kantaron extratı, civan perçemi extratı, anason extratı, aloevera extratı, kızılcık extratı, soğan extratı, keten tohumu extratı bulunmaktadır.

Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg Kullanımı:

AktarMarketix Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg kullanılışı; adet görmeye başladığınız gün tiredol kullanmaya başlayın, günde 2 kapsül alınması ve her bir kapsülün 2 bardak su ile tüketilmesi tavsiye edilir.

AktarMarketix Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg Yan Etkileri:

AktarMarketix Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

AktarMarketix Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg Muhafaza ve Uyarı:

  • Tiredol Bitkisel Kapsül Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tiredol Bitkisel Kapsül ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg Ürünü Açıklaması:

TİREDOL BİTKİSEL KAPSÜL

TİREDOL BİTKİSEL KAPSÜL

Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg

Tiredol Bitkisel Kapsül, Tiredol Bitkisel Kapsül 10 X 500 Mg ürünü, Tiredol Bitkisel Kapsül hakkında, Tiredol Bitkisel Kapsül hakkında açıklama, Tiredol Bitkisel Kapsül yorum, Tiredol Bitkisel Kapsül yorumları, Tiredol Bitkisel Kapsül hakkındaki yorumlar, Tiredol Bitkisel Kapsül açıklamalı detayları, Tiredol Bitkisel Kapsül faydaları, Tiredol Bitkisel Kapsül kullanımı, Tiredol Bitkisel Kapsül zararları, Tiredol Bitkisel Kapsül zararlı mı, Tiredol Bitkisel Kapsül uyarılar, Tiredol Bitkisel Kapsül yararları, Tiredol Bitkisel Kapsül yararlı mı, Tiredol Bitkisel Kapsül satışı, Tiredol Bitkisel Kapsül satan, Tiredol Bitkisel Kapsül satış yerleri, Tiredol Bitkisel KapsülI satılan yerler, Tiredol Bitkisel Kapsül satan yerler, Tiredol Bitkisel Kapsül nerede satılır, Tiredol Bitkisel Kapsül nereden alınır, Tiredol Bitkisel Kapsül nerelerde satılıyor, Tiredol Bitkisel Kapsül nerden alabilirim, Tiredol Bitkisel Kapsül satılan, Tiredol Bitkisel Kapsül satılır, Tiredol Bitkisel Kapsül etkileri, Tiredol Bitkisel Kapsül nasıl kullanılır, Tiredol Bitkisel Kapsül nerde, Tiredol Bitkisel Kapsül faydası, Tiredol Bitkisel Kapsül ne işe yarar, Tiredol Bitkisel Kapsül ne kadar, Tiredol Bitkisel Kapsül fiyatı, Tiredol Bitkisel Kapsül fiyatları, Tiredol Bitkisel Kapsül detayları, Tiredol Bitkisel Kapsül açıklamaları, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü faydaları, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü kullanımı, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü faydaları ve kullanımı, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü hakkında, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü yorum, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü satışı, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü satan, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü satış yerleri, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü satılan yerler, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü satan yerler, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü nerede satılır, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü nereden alınır, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü nerelerde satılıyor, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü nerden alabilirim, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü etkileri, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü nasıl kullanılır, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü nerde, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü faydası, Tiredol Bitkisel Kapsül ürünü faydaları neler, TİREDOL BİTKİSEL KAPSÜL ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Bitkisel_Kapsül #Tiredol #Tiredol_Bitkisel_Kapsül #Bitkisel_Kapsül_içindekiler #Bitkisel_Kapsül_kullanımı #Bitkisel_Kapsül_kullanılışı #Bitkisel_Kapsül_faydaları #Bitkisel_Kapsül_yararları #Bitkisel_Kapsül_yan_etkileri #Bitkisel_Kapsül_zararları #Bitkisel_Kapsül_satışı #Bitkisel_Kapsül_nerde_satılır #Bitkisel_Kapsül_nerden_alınır #Bitkisel_Kapsül_satan #Bitkisel_Kapsül_faydası #Bitkisel_Kapsül_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...