Bitkisel Karışım 2 Kapsül

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix DİNAMİT BİTKİSEL ERKEK ÖZEL KAPSÜL
AktarMarketix ATEŞLE FİTİLİNİ - 24 GR (2 KAPSÜL)

AktarMarketix Dinamit Bitkisel Karışım Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Dinamit Bitkisel Erkek Özel Kapsül 24Gr
AktarMarketix Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül İzin Belge:
AktarMarketix Bitkisel Karışım Üretici Firma: Gıda ve Tarım Bakanlığının 01/02/2014 Tarih ve TR-06K-016971 Sayılı İzni ile Türk Gıda Kondeksine Uygun olarak üretilmiştir.
AktarMarketix Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül İçindekiler:
AktarMarketix Bitkisel Karışım ürünü içerisinde; Cinnamomum Sp., Ceratonia Siliqua, Foeniculum Vulgare, Zingiber Officinale, Salvia Offivinalis, Laurus Nulubis, Eugenia Caryophyllata, Matricaria Recutita, Pimpinella Anismus.
AktarMarketix Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Kullanımı:
AktarMarketix Bitkisel Karışım kullanılışı; Yemeklerden 2 saat önce veya sonra ılık su ile tek kapsül atınız. 30 dakika sonra göstereceği etki (kullanıcının fiziksel durumuna bağlı olarak) 48 SAAT boyunca devam edebilir.
AktarMarketix Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Yan Etkileri:
AktarMarketix Bitkisel Karışım Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Muhafaza ve Uyarı:
  • Dinamit Bitkisel Karışım Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dinamit Bitkisel Karışım ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dinamit Bitkisel Karışım ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Dinamit Bitkisel Erkek Özel Kapsül 24Gr ürünü hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
AktarMarketix AktarMarketix Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Ürünü Açıklaması:

DİNAMİT BİTKİSEL KARIŞIM

DİNAMİT BİTKİSEL KARIŞIM

AktarMarketix BİTKİSEL KARIŞIM 24GR. 2KAPSÜL

Dinamit Bitkisel Karışım, Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül ürünü, Dinamit Bitkisel Karışım hakkında, Dinamit Bitkisel Karışım hakkında açıklama, Dinamit Bitkisel Karışım yorum, Dinamit Bitkisel Karışım yorumları, Dinamit Bitkisel Karışım hakkındaki yorumlar, Dinamit Bitkisel Karışım açıklamalı detayları, Dinamit Bitkisel Karışım faydaları, Dinamit Bitkisel Karışım kullanımı, Dinamit Bitkisel Karışım zararları, Dinamit Bitkisel Karışım zararlı mı, Dinamit Bitkisel Karışım uyarılar, Dinamit Bitkisel Karışım yararları, Dinamit Bitkisel Karışım yararlı mı, Dinamit Bitkisel Karışım satışı, Dinamit Bitkisel Karışım satan, Dinamit Bitkisel Karışım satış yerleri, Dinamit Bitkisel KarışımI satılan yerler, Dinamit Bitkisel Karışım satan yerler, Dinamit Bitkisel Karışım nerede satılır, Dinamit Bitkisel Karışım nereden alınır, Dinamit Bitkisel Karışım nerelerde satılıyor, Dinamit Bitkisel Karışım nerden alabilirim, Dinamit Bitkisel Karışım satılan, Dinamit Bitkisel Karışım satılır, Dinamit Bitkisel Karışım etkileri, Dinamit Bitkisel Karışım nasıl kullanılır, Dinamit Bitkisel Karışım nerde, Dinamit Bitkisel Karışım faydası, Dinamit Bitkisel Karışım ne işe yarar, Dinamit Bitkisel Karışım ne kadar, Dinamit Bitkisel Karışım fiyatı, Dinamit Bitkisel Karışım fiyatları, Dinamit Bitkisel Karışım detayları, Dinamit Bitkisel Karışım açıklamaları, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü faydaları, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü kullanımı, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü faydaları ve kullanımı, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü hakkında, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü yorum, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü satışı, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü satan, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü satış yerleri, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü satılan yerler, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü satan yerler, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü nerede satılır, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü nereden alınır, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü nerelerde satılıyor, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü nerden alabilirim, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü etkileri, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü nasıl kullanılır, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü nerde, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü faydası, Dinamit Bitkisel Karışım ürünü faydaları neler, DİNAMİT BİTKİSEL KARIŞIM ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Bitkisel_Karışım #Dinamit #Dinamit_Bitkisel_Karışım #Bitkisel_Karışım_içindekiler #Bitkisel_Karışım_kullanımı #Bitkisel_Karışım_kullanılışı #Bitkisel_Karışım_faydaları #Bitkisel_Karışım_yararları #Bitkisel_Karışım_yan_etkileri #Bitkisel_Karışım_zararları #Bitkisel_Karışım_satışı #Bitkisel_Karışım_nerde_satılır #Bitkisel_Karışım_nerden_alınır #Bitkisel_Karışım_satan #Bitkisel_Karışım_faydası #Bitkisel_Karışım_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...