Chocolate Man 24 Gr

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix DİNAMİT ERKEK ÇİKOLATA - 24GR
ENERGETİC CHOCOLATE

AktarMarketix Dinamit Chocolate Man Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Dinamit Erkek Çikolata - 24Gr
AktarMarketix Dinamit Chocolate Man 24Gr İzin Belge:
AktarMarketix Chocolate Man Üretici Firma: Gıda ve Tarım Bakanlığının 01/02/2014 Tarih ve TR-06K-016971 Sayılı İzni ile Türk Gıda Kondeksine Uygun olarak üretilmiştir.
AktarMarketix Dinamit Chocolate Man 24Gr İçindekiler:
AktarMarketix Chocolate Man ürünü içerisinde; Kakao, Şeker, Çakşır Ekstraktı, Zencefil Ekstraktı, Zencefil Ekstraktı, Ginseng Ekstraktı, Kakao Yağı.
AktarMarketix Dinamit Chocolate Man 24Gr Kullanımı:
AktarMarketix Chocolate Man kullanılışı; Günlük 1 Adet tüketimi öngörülür. 30 dk. sonra göstereceği etki (kullanıcının fiziksel durumuna bağlı olarak) 36 saat boyunca etki edebilir.
AktarMarketix Dinamit Chocolate Man 24Gr Yan Etkileri:
AktarMarketix Chocolate Man Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dinamit Chocolate Man 24Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Dinamit Chocolate Man 24Gr Muhafaza ve Uyarı:
  • Dinamit Chocolate Man Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dinamit Chocolate Man ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dinamit Chocolate Man ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Alkol ile tüketilmesi, yüksek tansi-yon, şeker, kalp damar hastalığı, metabolik hastalığı olanların kullanması önerilmez.
  • Dinamit Chocolate Man ürünü hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
AktarMarketix DinAktarMarketix amit Chocolate Man 24Gr Ürünü Açıklaması:

DİNAMİT CHOCOLATE MAN

DİNAMİT CHOCOLATE MAN

AktarMarketix CHOCOLATE MAN 24GR.

Dinamit Chocolate Man, Dinamit Chocolate Man 24Gr ürünü, Dinamit Chocolate Man hakkında, Dinamit Chocolate Man hakkında açıklama, Dinamit Chocolate Man yorum, Dinamit Chocolate Man yorumları, Dinamit Chocolate Man hakkındaki yorumlar, Dinamit Chocolate Man açıklamalı detayları, Dinamit Chocolate Man faydaları, Dinamit Chocolate Man kullanımı, Dinamit Chocolate Man zararları, Dinamit Chocolate Man zararlı mı, Dinamit Chocolate Man uyarılar, Dinamit Chocolate Man yararları, Dinamit Chocolate Man yararlı mı, Dinamit Chocolate Man satışı, Dinamit Chocolate Man satan, Dinamit Chocolate Man satış yerleri, Dinamit Chocolate ManI satılan yerler, Dinamit Chocolate Man satan yerler, Dinamit Chocolate Man nerede satılır, Dinamit Chocolate Man nereden alınır, Dinamit Chocolate Man nerelerde satılıyor, Dinamit Chocolate Man nerden alabilirim, Dinamit Chocolate Man satılan, Dinamit Chocolate Man satılır, Dinamit Chocolate Man etkileri, Dinamit Chocolate Man nasıl kullanılır, Dinamit Chocolate Man nerde, Dinamit Chocolate Man faydası, Dinamit Chocolate Man ne işe yarar, Dinamit Chocolate Man ne kadar, Dinamit Chocolate Man fiyatı, Dinamit Chocolate Man fiyatları, Dinamit Chocolate Man detayları, Dinamit Chocolate Man açıklamaları, Dinamit Chocolate Man ürünü faydaları, Dinamit Chocolate Man ürünü kullanımı, Dinamit Chocolate Man ürünü faydaları ve kullanımı, Dinamit Chocolate Man ürünü hakkında, Dinamit Chocolate Man ürünü yorum, Dinamit Chocolate Man ürünü satışı, Dinamit Chocolate Man ürünü satan, Dinamit Chocolate Man ürünü satış yerleri, Dinamit Chocolate Man ürünü satılan yerler, Dinamit Chocolate Man ürünü satan yerler, Dinamit Chocolate Man ürünü nerede satılır, Dinamit Chocolate Man ürünü nereden alınır, Dinamit Chocolate Man ürünü nerelerde satılıyor, Dinamit Chocolate Man ürünü nerden alabilirim, Dinamit Chocolate Man ürünü etkileri, Dinamit Chocolate Man ürünü nasıl kullanılır, Dinamit Chocolate Man ürünü nerde, Dinamit Chocolate Man ürünü faydası, Dinamit Chocolate Man ürünü faydaları neler, DİNAMİT CHOCOLATE MAN ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Chocolate_Man #Dinamit #Dinamit_Chocolate_Man #Chocolate_Man_içindekiler #Chocolate_Man_kullanımı #Chocolate_Man_kullanılışı #Chocolate_Man_faydaları #Chocolate_Man_yararları #Chocolate_Man_yan_etkileri #Chocolate_Man_zararları #Chocolate_Man_satışı #Chocolate_Man_nerde_satılır #Chocolate_Man_nerden_alınır #Chocolate_Man_satan #Chocolate_Man_faydası #Chocolate_Man_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...