Doğal Ekinezya Bitki Çayı 50 Gr Teneke Kutu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix DOĞAN EKİNEZYA BİTKİ ÇAYI 50GR TNK
BİTKİSEL ÇAY KUTULU 50 GR(±%5)

AktarMarketix Doğan Ekinezya Bitki Çayı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk
AktarMarketix Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk İzin Belge:
AktarMarketix Ekinezya Bitki Çayı Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 24.01.2008 G34-3898-00048-3 sayılı izni ile üretilmiştir. (Ambalaj T.K.B.'lığının 29.07.2002 Tarih ve 35-00571-0001-3 sicil nolu izni ile üretilmiştir.)
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir..
AktarMarketix Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk İçindekiler:
AktarMarketix Ekinezya Bitki Çayı ürünü içerisinde; DOĞAL EKİNEZYA BİTKİSİ.
AktarMarketix Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk Kullanımı:
AktarMarketix Ekinezya Bitki Çayı kullanılışı; Ekinezya bitkisinden, Bir su bardağı kaynamış sıcak su içersine 1-2 tatlı kaşığı (5-6gr.) kadar katılır. Demlenmesi için 8-10 dakika beklenir. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için, Bal, Pekmez, Şeker ve limon katılabilir. Günde 3-4 defa öğünlerden önce veya sonra ılık olarak tüketilebilir. Ayrıyaten 40-50 gr. Ekinezya bitkisini 1-1,5lt. su içersinde bir taşımlık kaynatarak, dinlendirip demleyip günde 2-3 su bardağı ılık olarak içilerek kullanılabilir.
AktarMarketix Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk Yan Etkileri:
AktarMarketix Ekinezya Bitki Çayı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Ekinezya Bitki Çayı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk Ürünü Açıklaması:

DOĞAN EKİNEZYA BİTKİ ÇAYI 50GR TNK

DOĞAN EKİNEZYA BİTKİ ÇAYI 50GR TNK

AktarMarketix DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

AktarMarketix Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası   

EKİNEZYA BİTKİ ÇAYI 50GR TNK

Doğan Ekinezya Bitki Çayı, Doğan Ekinezya Bitki Çayı 50GR Tnk ürünü, Doğan Ekinezya Bitki Çayı hakkında, Doğan Ekinezya Bitki Çayı hakkında açıklama, Doğan Ekinezya Bitki Çayı yorum, Doğan Ekinezya Bitki Çayı yorumları, Doğan Ekinezya Bitki Çayı hakkındaki yorumlar, Doğan Ekinezya Bitki Çayı açıklamalı detayları, Doğan Ekinezya Bitki Çayı faydaları, Doğan Ekinezya Bitki Çayı kullanımı, Doğan Ekinezya Bitki Çayı zararları, Doğan Ekinezya Bitki Çayı zararlı mı, Doğan Ekinezya Bitki Çayı uyarılar, Doğan Ekinezya Bitki Çayı yararları, Doğan Ekinezya Bitki Çayı yararlı mı, Doğan Ekinezya Bitki Çayı satışı, Doğan Ekinezya Bitki Çayı satan, Doğan Ekinezya Bitki Çayı satış yerleri, Doğan Ekinezya Bitki ÇayıI satılan yerler, Doğan Ekinezya Bitki Çayı satan yerler, Doğan Ekinezya Bitki Çayı nerede satılır, Doğan Ekinezya Bitki Çayı nereden alınır, Doğan Ekinezya Bitki Çayı nerelerde satılıyor, Doğan Ekinezya Bitki Çayı nerden alabilirim, Doğan Ekinezya Bitki Çayı satılan, Doğan Ekinezya Bitki Çayı satılır, Doğan Ekinezya Bitki Çayı etkileri, Doğan Ekinezya Bitki Çayı nasıl kullanılır, Doğan Ekinezya Bitki Çayı nerde, Doğan Ekinezya Bitki Çayı faydası, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ne işe yarar, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ne kadar, Doğan Ekinezya Bitki Çayı fiyatı, Doğan Ekinezya Bitki Çayı fiyatları, Doğan Ekinezya Bitki Çayı detayları, Doğan Ekinezya Bitki Çayı açıklamaları, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü faydaları, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü kullanımı, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü hakkında, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü yorum, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü satışı, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü satan, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü satış yerleri, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü satılan yerler, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü satan yerler, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü nerede satılır, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü nereden alınır, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü nerden alabilirim, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü etkileri, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü nasıl kullanılır, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü nerde, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü faydası, Doğan Ekinezya Bitki Çayı ürünü faydaları neler, DOĞAN EKİNEZYA BİTKİ ÇAYI 50GR TNK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Ekinezya_Bitki_Çayı #Doğan #Doğan_Ekinezya_Bitki_Çayı #Ekinezya_Bitki_Çayı_içindekiler #Ekinezya_Bitki_Çayı_kullanımı #Ekinezya_Bitki_Çayı_kullanılışı #Ekinezya_Bitki_Çayı_faydaları #Ekinezya_Bitki_Çayı_yararları #Ekinezya_Bitki_Çayı_yan_etkileri #Ekinezya_Bitki_Çayı_zararları #Ekinezya_Bitki_Çayı_satışı #Ekinezya_Bitki_Çayı_nerde_satılır #Ekinezya_Bitki_Çayı_nerden_alınır #Ekinezya_Bitki_Çayı_satan #Ekinezya_Bitki_Çayı_faydası #Ekinezya_Bitki_Çayı_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...