Doğal Saf Naturel Toz Kına 100 Gr Kutulu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix GLORY KINA 100GR (±%5)
GLORY HENNA - NATUREL DOĞAL KINA
DÖKME KINA - EL SAÇ VÜCUT KINASI TEKLİ KUTULU 

AktarMarketix Glory Kına 100GR Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Glory Kına 100GR
AktarMarketix Glory Kına 100GR İzin Belge:
AktarMarketix Kına 100GR Üretici Firma: Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre, Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilip, paketlenmiştir.
AktarMarketix Glory Kına 100GR İçindekiler:
AktarMarketix Kına 100GR ürünü içerisinde; %100 Doğal Kına Tozu
AktarMarketix Glory Kına 100GR Kullanımı:
AktarMarketix Kına 100GR kullanılışı; İsteğe göre el, ayak, vücut veya saçlarınıza tatbik edebilirsiniz. Kullanma talimatı aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.
AktarMarketix Glory Kına 100GR Yan Etkileri:
AktarMarketix Kına 100GR Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Kına 100GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Glory Kına 100GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Kına 100GR Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Kına 100GR ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Kına 100GR ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!
AktarMarketix Glory Kına 100GR Ürünü Açıklaması:
GLORY HENNA - NATUREL DOĞAL KINA - DÖKME KINA - EL SAÇ VÜCUT KINASI - TEKLİ KUTULU KINA (100Gr.)

Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir.

Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyetten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.


Kullanma Talimatı: Naturel dökme kınayı isteğe göre El, Ayak, Vücut ve saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Kınayı saçlarınıza uygulamadan önce her seferinde saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa kınanın etkinliği azalabilir. Naturel dökme kınayı isteğe göre El, Ayak, Vücut ve saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde to-puz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

GLORY KINA 100GR

GLORY KINA 100GR

AktarMarketix KINA 100GR

Glory Kına 100GR, Glory Kına 100GR ürünü, Glory Kına 100GR hakkında, Glory Kına 100GR hakkında açıklama, Glory Kına 100GR yorum, Glory Kına 100GR yorumları, Glory Kına 100GR hakkındaki yorumlar, Glory Kına 100GR açıklamalı detayları, Glory Kına 100GR faydaları, Glory Kına 100GR kullanımı, Glory Kına 100GR zararları, Glory Kına 100GR zararlı mı, Glory Kına 100GR uyarılar, Glory Kına 100GR yararları, Glory Kına 100GR yararlı mı, Glory Kına 100GR satışı, Glory Kına 100GR satan, Glory Kına 100GR satış yerleri, Glory Kına 100GRI satılan yerler, Glory Kına 100GR satan yerler, Glory Kına 100GR nerede satılır, Glory Kına 100GR nereden alınır, Glory Kına 100GR nerelerde satılıyor, Glory Kına 100GR nerden alabilirim, Glory Kına 100GR satılan, Glory Kına 100GR satılır, Glory Kına 100GR etkileri, Glory Kına 100GR nasıl kullanılır, Glory Kına 100GR nerde, Glory Kına 100GR faydası, Glory Kına 100GR ne işe yarar, Glory Kına 100GR ne kadar, Glory Kına 100GR fiyatı, Glory Kına 100GR fiyatları, Glory Kına 100GR detayları, Glory Kına 100GR açıklamaları, Glory Kına 100GR ürünü faydaları, Glory Kına 100GR ürünü kullanımı, Glory Kına 100GR ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Kına 100GR ürünü hakkında, Glory Kına 100GR ürünü yorum, Glory Kına 100GR ürünü satışı, Glory Kına 100GR ürünü satan, Glory Kına 100GR ürünü satış yerleri, Glory Kına 100GR ürünü satılan yerler, Glory Kına 100GR ürünü satan yerler, Glory Kına 100GR ürünü nerede satılır, Glory Kına 100GR ürünü nereden alınır, Glory Kına 100GR ürünü nerelerde satılıyor, Glory Kına 100GR ürünü nerden alabilirim, Glory Kına 100GR ürünü etkileri, Glory Kına 100GR ürünü nasıl kullanılır, Glory Kına 100GR ürünü nerde, Glory Kına 100GR ürünü faydası, Glory Kına 100GR ürünü faydaları neler, GLORY KINA 100GR ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Kına_100GR #Glory #Glory_Kına_100GR #Kına_100GR_içindekiler #Kına_100GR_kullanımı #Kına_100GR_kullanılışı #Kına_100GR_faydaları #Kına_100GR_yararları #Kına_100GR_yan_etkileri #Kına_100GR_zararları #Kına_100GR_satışı #Kına_100GR_nerde_satılır #Kına_100GR_nerden_alınır #Kına_100GR_satan #Kına_100GR_faydası #Kına_100GR_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...