Doğal Saf Naturel Toz Kına 25 Gr Paket

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

GLORY HENNA - NATUREL DOĞAL KINA
DÖKME KINA - EL SAÇ VÜCUT KINASI
TEKLİ KUTULU KINA (25Gr.)


Marka - Ürün Adı - Miktar:
AktarMarketix Glory Henna - Naturel Doğal Kına - Dökme Kına - El Saç Vücut Kınası - Tekli Kutulu Kına (25gr.)
AktarMarketix Doğal Kına İzin Belge:
AktarMarketix Glory Henna - Doğal Kına Üretici Firma: Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre, Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilip, paketlenmiştir.
Doğal Kına İçindekiler:
AktarMarketix Glory Henna - Doğal Kına Orjinal üründür.  Doğal Kına Tozu
Doğal Kına Kullanımı:
AktarMarketix Glory Henna - Doğal Kına Kullanılışı; İsteğe göre el, ayakl , vücut veya saçlarınıza tatbik edebilirsiniz. Kullanma talimatı aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.
Doğal Kına Yan Etkileri:
AktarMarketix Glory Henna - Doğal Kına Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğal Kına Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Henna - Doğal Kına Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Henna - Doğal Kına Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!


Doğal Kına Ürün Açıklaması:
GLORY HENNA - NATUREL DOĞAL KINA - DÖKME KINA - EL SAÇ VÜCUT KINASI - TEKLİ KUTULU KINA (25Gr.)

Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir.

Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyetten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

Kullanma Talimatı: Naturel dökme kınayı isteğe göre El, Ayak, Vücut ve saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Kınayı saçlarınıza uygulamadan önce her seferinde saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa kınanın etkinliği azalabilir. Naturel dökme kınayı isteğe göre El, Ayak, Vücut ve saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

AktarMarketix DOĞAL KINA (25GR)

doğal kına, glory doğal kına,naturel doğal kına, doğal kına (25gr) ürünü, doğal kına (25gr) hakkında, doğal kına (25gr) hakkında açıklama, doğal kına (25gr) yorum, doğal kına (25gr) yorumları, doğal kına (25gr) hakkındaki yorumlar, doğal kına (25gr) açıklamalı detayları, doğal kına (25gr) faydaları, doğal kına (25gr) kullanımı, doğal kına (25gr) zararları, doğal kına (25gr) zararlı mı, doğal kına (25gr) uyarılar, doğal kına (25gr) yararları, doğal kına (25gr) yararlı mı, doğal kına (25gr) satışı, doğal kına (25gr) satan, doğal kına (25gr) satış yerleri, doğal kına (25gr) satılan yerler, doğal kına (25gr) satan yerler, doğal kına (25gr) nerede satılır, doğal kına (25gr) nereden alnır, doğal kına (25gr) nerelerde satılıyor, doğal kına (25gr) nerden alabilirim, doğal kına (25gr) satılan, doğal kına (25gr) satılır, doğal kına (25gr) etkileri, doğal kına (25gr) nasıl kullanılır, doğal kına (25gr) nerde, doğal kına (25gr) faydası, doğal kına (25gr) ne işe yarar, doğal kına (25gr) ne kadar, doğal kına (25gr) fiyatı, doğal kına (25gr) fiyatları, doğal kına (25gr) detayları, doğal kına (25gr) açıklamaları, doğal kına (25gr) ürünü faydaları, doğal kına (25gr) ürünü kullanımı, doğal kına (25gr) ürünü faydaları ve kullanımı, doğal kına (25gr) ürünü hakkında, doğal kına (25gr) ürünü yorum, doğal kına (25gr) ürünü satışı, doğal kına (25gr) ürünü satan, doğal kına (25gr) ürünü satış yerleri, doğal kına (25gr) ürünü satılan yerler, doğal kına (25gr) ürünü satan yerler, doğal kına (25gr) ürünü nerede satılır, doğal kına (25gr) ürünü nereden alnır, doğal kına (25gr) ürünü nerelerde satılıyor, doğal kına (25gr) ürünü nerden alabilirim, doğal kına (25gr) ürünü etkileri, doğal kına (25gr) ürünü nasıl kullanılır, doğal kına (25gr) ürünü nerde, doğal kına (25gr) ürünü faydası, doğal kına (25gr) ürünü faydaları neler, doğal kına (25gr) ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını sitemiz AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...