Elma Sirkesi Cam Şişe 500 ML

 • Barkod: 8680461062100
 • Marka: Themra
 • Kategori: Sirkeler
 • Fiyat
 • %71indirim
  94,00 TL
  27,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

THEMMRA ELMA SİRKESİ 500 ML
Apple Cider Vinegar
(Doğal Fermantasyon - Koruyucu Madde İçermez)

AktarMarketix Themmra Elma Sirkesi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

AktarMarketix Themmra Elma Sirkesi 500 ML

AktarMarketix Themmra Elma Sirkesi 500 ML İzin Belge:

AktarMarketix Elma Sirkesi 500 ML ürünü Veysi Topuz Gıda Mad. İth. İhr. San. ve Tic. tarafından TR-51-K-000119 işletme kayıt numarasıyla Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

AktarMarketix Themmra Elma Sirkesi 500 ML İçindekiler:

AktarMarketix Elma Sirkesi 500 ML ürünü içerisinde; %100 elma sirkesi bulunmaktadır.

AktarMarketix Themmra Elma Sirkesi 500 ML Yan Etkileri:

AktarMarketix Elma Sirkesi 500 ML Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Themmra Elma Sirkesi 500 ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

AktarMarketix Themmra Elma Sirkesi 500 ML Muhafaza ve Uyarı:

 • Themmra Elma Sirkesi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak kapak kapalı haldeyken serin ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Themmra Elma Sirkesi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Themmra Elma Sirkesi ürünü süresiz bir üründür. Son kullanma tarihi yoktur.

Themmra Elma Sirkesi 500 ML Ürünü Açıklaması:

THEMMRA ELMA SİRKESİ
Geleneksel doğal fermantasyon yolu ile üretilmiştir. Bu sebeble özellikle kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tartu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde 'ana' adı verilen şeffaf bir tabaka oluşturulabilir. Bunlar bozulma belirtisi değildir ve sirke tekrar süzülerek kullanılır. Bu durum fermantasyonun devam ettiğini sirkenin pastörize ve filtre edilmediğini gösterir.

THEMMRA ELMA SİRKESİ

THEMMRA ELMA SİRKESİ

Elma Sirkesi 500 ML

Themmra Elma Sirkesi, Themmra Elma Sirkesi 500 ML ürünü, Themmra Elma Sirkesi hakkında, Themmra Elma Sirkesi hakkında açıklama, Themmra Elma Sirkesi yorum, Themmra Elma Sirkesi yorumları, Themmra Elma Sirkesi hakkındaki yorumlar, Themmra Elma Sirkesi açıklamalı detayları, Themmra Elma Sirkesi faydaları, Themmra Elma Sirkesi kullanımı, Themmra Elma Sirkesi zararları, Themmra Elma Sirkesi zararlı mı, Themmra Elma Sirkesi uyarılar, Themmra Elma Sirkesi yararları, Themmra Elma Sirkesi yararlı mı, Themmra Elma Sirkesi satışı, Themmra Elma Sirkesi satan, Themmra Elma Sirkesi satış yerleri, Themmra Elma SirkesiI satılan yerler, Themmra Elma Sirkesi satan yerler, Themmra Elma Sirkesi nerede satılır, Themmra Elma Sirkesi nereden alınır, Themmra Elma Sirkesi nerelerde satılıyor, Themmra Elma Sirkesi nerden alabilirim, Themmra Elma Sirkesi satılan, Themmra Elma Sirkesi satılır, Themmra Elma Sirkesi etkileri, Themmra Elma Sirkesi nasıl kullanılır, Themmra Elma Sirkesi nerde, Themmra Elma Sirkesi faydası, Themmra Elma Sirkesi ne işe yarar, Themmra Elma Sirkesi ne kadar, Themmra Elma Sirkesi fiyatı, Themmra Elma Sirkesi fiyatları, Themmra Elma Sirkesi detayları, Themmra Elma Sirkesi açıklamaları, Themmra Elma Sirkesi ürünü faydaları, Themmra Elma Sirkesi ürünü kullanımı, Themmra Elma Sirkesi ürünü faydaları ve kullanımı, Themmra Elma Sirkesi ürünü hakkında, Themmra Elma Sirkesi ürünü yorum, Themmra Elma Sirkesi ürünü satışı, Themmra Elma Sirkesi ürünü satan, Themmra Elma Sirkesi ürünü satış yerleri, Themmra Elma Sirkesi ürünü satılan yerler, Themmra Elma Sirkesi ürünü satan yerler, Themmra Elma Sirkesi ürünü nerede satılır, Themmra Elma Sirkesi ürünü nereden alınır, Themmra Elma Sirkesi ürünü nerelerde satılıyor, Themmra Elma Sirkesi ürünü nerden alabilirim, Themmra Elma Sirkesi ürünü etkileri, Themmra Elma Sirkesi ürünü nasıl kullanılır, Themmra Elma Sirkesi ürünü nerde, Themmra Elma Sirkesi ürünü faydası, Themmra Elma Sirkesi ürünü faydaları neler, THEMMRA ELMA SİRKESİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Elma_Sirkesi #Themmra #Themmra_Elma_Sirkesi #Elma_Sirkesi_içindekiler #Elma_Sirkesi_kullanımı #Elma_Sirkesi_kullanılışı #Elma_Sirkesi_faydaları #Elma_Sirkesi_yararları #Elma_Sirkesi_yan_etkileri #Elma_Sirkesi_zararları #Elma_Sirkesi_satışı #Elma_Sirkesi_nerde_satılır #Elma_Sirkesi_nerden_alınır #Elma_Sirkesi_satan #Elma_Sirkesi_faydası #Elma_Sirkesi_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...