Ginseng 50Gr Pkt

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix GİN-SENG OTU 50 GR (±%5)

AktarMarketix Gin-seng Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Gin-seng 50 Gr. (±%5)
AktarMarketix Gin-seng 50Gr Pkt İzin Belge:
Gin-seng Pkt ürünü AktarMarketix tarafıdan tedarik edilmiştir..
AktarMarketix Gin-seng 50Gr Pkt İçindekiler:
Gin-seng Pkt ürünü içerisinde; DOĞAL GİN-SENG
AktarMarketix Gin-seng 50Gr Pkt Kullanımı:
Gin-seng Pkt kullanılışı;  Gin-seng çayı 2 su bardağı için 1 tatlı kaşığı ginseng tozu yeterli olur. Çayın tadına göre kullanılan ginseng miktarında artış ya da azalma yapılabilir. 2 su bardağı su kaynatılarak ocaktan alınır. 2-3 dakika dinlendirildikten sonra 1 tatlı kaşığı ginseng tozu ılıyan suya eklenir. Beş dakika kadar dinlendirilerek süzgeçten geçirilip, içilmeye başlanabilir. Çayın dinlenme süresi uzun tutulduğunda tadı acı olabilir. Bu nedenle beş dakikadan fazla bekletilmeden içilmelidir. Kaynar su ocaktan alınır alınmaz ginseng tozu eklenmemelidir. Çünkü direkt kaynar su ginsengin faydalarını azaltabilir. Çay bal ya da yeşil çay ile karıştırılarak da içilebilir..
AktarMarketix Gin-seng 50Gr Pkt Yan Etkileri:
Gin-seng Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. AktarMarketix Gin-seng 50Gr Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Gin-seng 50Gr Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • AktarMarketix Gin-seng Pkt Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • AktarMarketix Gin-seng Pkt ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen AktarMarketix Gin-seng Pkt ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
AktarMarketix Gin-seng 50Gr Pkt Ürünü Açıklaması:

AktarMarketix GİN-SENG 50GR PKT

AktarMarketix GİN_SENG PKT

GİN_SENG PKT 50GR

AktarMarketix Gin_seng Pkt, AktarMarketix Gin_seng 50Gr Pkt ürünü, AktarMarketix Gin_seng Pkt hakkında, AktarMarketix Gin_seng Pkt hakkında açıklama, AktarMarketix Gin_seng Pkt yorum, AktarMarketix Gin_seng Pkt yorumları, AktarMarketix Gin_seng Pkt hakkındaki yorumlar, AktarMarketix Gin_seng Pkt açıklamalı detayları, AktarMarketix Gin_seng Pkt faydaları, AktarMarketix Gin_seng Pkt kullanımı, AktarMarketix Gin_seng Pkt zararları, AktarMarketix Gin_seng Pkt zararlı mı, AktarMarketix Gin_seng Pkt uyarılar, AktarMarketix Gin_seng Pkt yararları, AktarMarketix Gin_seng Pkt yararlı mı, AktarMarketix Gin_seng Pkt satışı, AktarMarketix Gin_seng Pkt satan, AktarMarketix Gin_seng Pkt satış yerleri, AktarMarketix Gin_seng PktI satılan yerler, AktarMarketix Gin_seng Pkt satan yerler, AktarMarketix Gin_seng Pkt nerede satılır, AktarMarketix Gin_seng Pkt nereden alınır, AktarMarketix Gin_seng Pkt nerelerde satılıyor, AktarMarketix Gin_seng Pkt nerden alabilirim, AktarMarketix Gin_seng Pkt satılan, AktarMarketix Gin_seng Pkt satılır, AktarMarketix Gin_seng Pkt etkileri, AktarMarketix Gin_seng Pkt nasıl kullanılır, AktarMarketix Gin_seng Pkt nerde, AktarMarketix Gin_seng Pkt faydası, AktarMarketix Gin_seng Pkt ne işe yarar, AktarMarketix Gin_seng Pkt ne kadar, AktarMarketix Gin_seng Pkt fiyatı, AktarMarketix Gin_seng Pkt fiyatları, AktarMarketix Gin_seng Pkt detayları, AktarMarketix Gin_seng Pkt açıklamaları, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü faydaları, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü kullanımı, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü faydaları ve kullanımı, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü hakkında, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü yorum, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü satışı, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü satan, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü satış yerleri, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü satılan yerler, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü satan yerler, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü nerede satılır, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü nereden alınır, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü nerelerde satılıyor, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü nerden alabilirim, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü etkileri, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü nasıl kullanılır, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü nerde, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü faydası, AktarMarketix Gin_seng Pkt ürünü faydaları neler, AktarMarketix GİN_SENG PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Gin_seng_Pkt #AktarMarketix #AktarMarketix_Gin_seng_Pkt #Gin_seng_Pkt_içindekiler #Gin_seng_Pkt_kullanımı #Gin_seng_Pkt_kullanılışı #Gin_seng_Pkt_faydaları #Gin_seng_Pkt_yararları #Gin_seng_Pkt_yan_etkileri #Gin_seng_Pkt_zararları #Gin_seng_Pkt_satışı #Gin_seng_Pkt_nerde_satılır #Gin_seng_Pkt_nerden_alınır #Gin_seng_Pkt_satan #Gin_seng_Pkt_faydası #Gin_seng_Pkt_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...