Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10 ML

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix BİO VİTALS KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI 10ML

AktarMarketix Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı - 10ML+10ML
AktarMarketix Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML İzin Belge:
AktarMarketix Kaş ve Kirpik Bakım Yağı Alfazen Ltd.Şti. Oruç Reis Mah. Giyim Kent Sitesi C-5 Blok B/179Sk. No:12 Esenler/İstanbul
AktarMarketix Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML İçindekiler:
AktarMarketix Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü içerisinde; Propylene glycol, Biotinly-GHK, Soybean Ext. KORUYUCU VE PARABEN İÇERMEZ.
AktarMarketix Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Kullanımı:
AktarMarketix Kaş ve Kirpik Bakım Yağı kullanılışı; Bakım yapılacak bölgenin temiz olamasına dikkat edilmelidir. Uygulamanın yatmadan önce yapılması tavsiye edilir. Hergün uygulanmasında sakınca yoktur.
AktarMarketix Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Yan Etkileri:
AktarMarketix Kaş ve Kirpik Bakım Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
AktarMarketix AktarMarketix Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Ürünü Açıklaması:

BİO VİTALS KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI

BİO VİTALS KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI

KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI

Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML ürünü, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı hakkında, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı hakkında açıklama, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı yorum, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı yorumları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı hakkındaki yorumlar, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı açıklamalı detayları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı faydaları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı kullanımı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı zararları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı zararlı mı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı uyarılar, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı yararları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı yararlı mı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satışı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satan, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satış yerleri, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım YağıI satılan yerler, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satan yerler, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nerede satılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nereden alınır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nerelerde satılıyor, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nerden alabilirim, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satılan, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı etkileri, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nasıl kullanılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nerde, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı faydası, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ne işe yarar, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ne kadar, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı fiyatı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı fiyatları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı detayları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı açıklamaları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü faydaları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü kullanımı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü hakkında, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü yorum, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satışı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satan, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satış yerleri, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satılan yerler, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satan yerler, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nerede satılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nereden alınır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nerden alabilirim, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü etkileri, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nasıl kullanılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nerde, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü faydası, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü faydaları neler, BİO VİTALS KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı #Bio_Vitals #Bio_Vitals_Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_içindekiler #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_kullanımı #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_kullanılışı #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_faydaları #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_yararları #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_yan_etkileri #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_zararları #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_satışı #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_nerde_satılır #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_nerden_alınır #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_satan #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_faydası #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...