Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 800Gr

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix TAÇ KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ
ÖZTAÇ GIDA - CAM KAVANOZ 800GR (±%5)

AktarMarketix Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 800GR
AktarMarketix Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 800GR İzin Belge:
AktarMarketix Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 28.02.2003 Tarih ve G07-0196-00003 sayılı izni ile üretilmiştir. AJA ISO 9001:2000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
AktarMarketix Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 800GR İçindekiler:
AktarMarketix Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü içerisinde; HARNUP KEÇİBOYNUZU MEYVESİ ÖZÜ PEKMEZİ. İLAVE ŞEKER VE GLİKOZ İÇERMEZ. KORUYUCU MADDE YOKTUR.
AktarMarketix Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 800GR Kullanımı:
AktarMarketix Keçiboynuzu Harnup Pekmezi kullanılışı; Günde 2-3 defa yarım fincan/çay bardağı aç karnına sade veya süt, su, yoğurt, tahin gibi bir besin ile karıştırılarak yenilir. Bu miktar ishal ederse yarıya yarıya azaltılır. Diğer bir tarif ise: Günde 4 defa, 2'şer yemek kaşığı aç veya tok karına toplamda 8 yemek kaşığı (sabah-öğle-akşam-gece) yenir.
AktarMarketix Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 800GR Yan Etkileri:
AktarMarketix Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 800GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 800GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
AktarMarketix Taç Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 800GR Ürünü Açıklaması:

TAÇ KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ

TAÇ KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ

AktarMarketix KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ 800GR

Taç Keçiboynuzu Pekmezi, Taç Keçiboynuzu Pekmezi 800GR ürünü, Taç Keçiboynuzu Pekmezi hakkında, Taç Keçiboynuzu Pekmezi hakkında açıklama, Taç Keçiboynuzu Pekmezi yorum, Taç Keçiboynuzu Pekmezi yorumları, Taç Keçiboynuzu Pekmezi hakkındaki yorumlar, Taç Keçiboynuzu Pekmezi açıklamalı detayları, Taç Keçiboynuzu Pekmezi faydaları, Taç Keçiboynuzu Pekmezi kullanımı, Taç Keçiboynuzu Pekmezi zararları, Taç Keçiboynuzu Pekmezi zararlı mı, Taç Keçiboynuzu Pekmezi uyarılar, Taç Keçiboynuzu Pekmezi yararları, Taç Keçiboynuzu Pekmezi yararlı mı, Taç Keçiboynuzu Pekmezi satışı, Taç Keçiboynuzu Pekmezi satan, Taç Keçiboynuzu Pekmezi satış yerleri, Taç Keçiboynuzu PekmeziI satılan yerler, Taç Keçiboynuzu Pekmezi satan yerler, Taç Keçiboynuzu Pekmezi nerede satılır, Taç Keçiboynuzu Pekmezi nereden alınır, Taç Keçiboynuzu Pekmezi nerelerde satılıyor, Taç Keçiboynuzu Pekmezi nerden alabilirim, Taç Keçiboynuzu Pekmezi satılan, Taç Keçiboynuzu Pekmezi satılır, Taç Keçiboynuzu Pekmezi etkileri, Taç Keçiboynuzu Pekmezi nasıl kullanılır, Taç Keçiboynuzu Pekmezi nerde, Taç Keçiboynuzu Pekmezi faydası, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ne işe yarar, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ne kadar, Taç Keçiboynuzu Pekmezi fiyatı, Taç Keçiboynuzu Pekmezi fiyatları, Taç Keçiboynuzu Pekmezi detayları, Taç Keçiboynuzu Pekmezi açıklamaları, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü faydaları, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü kullanımı, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü faydaları ve kullanımı, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü hakkında, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü yorum, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü satışı, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü satan, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü satış yerleri, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü satılan yerler, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü satan yerler, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü nerede satılır, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü nereden alınır, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü nerelerde satılıyor, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü nerden alabilirim, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü etkileri, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü nasıl kullanılır, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü nerde, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü faydası, Taç Keçiboynuzu Pekmezi ürünü faydaları neler, TAÇ KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Keçiboynuzu_Pekmezi #Taç #Taç_Keçiboynuzu_Pekmezi #Keçiboynuzu_Pekmezi_içindekiler #Keçiboynuzu_Pekmezi_kullanımı #Keçiboynuzu_Pekmezi_kullanılışı #Keçiboynuzu_Pekmezi_faydaları #Keçiboynuzu_Pekmezi_yararları #Keçiboynuzu_Pekmezi_yan_etkileri #Keçiboynuzu_Pekmezi_zararları #Keçiboynuzu_Pekmezi_satışı #Keçiboynuzu_Pekmezi_nerde_satılır #Keçiboynuzu_Pekmezi_nerden_alınır #Keçiboynuzu_Pekmezi_satan #Keçiboynuzu_Pekmezi_faydası #Keçiboynuzu_Pekmezi_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...