Kekik Suyu Pet Şişe 1500 ML

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix DOĞAN KEKİK SUYU
DAMITMA - SU BUHARI DİSTİLASYONU 1500 ML(±%5)

AktarMarketix Doğan Kekik Suyu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Doğan Kekik Suyu 1500ML
AktarMarketix Doğan Kekik Suyu 1500ML İzin Belge:
AktarMarketix Kekik Suyu Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir. KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
AktarMarketix Doğan Kekik Suyu 1500ML İçindekiler:
AktarMarketix Kekik Suyu ürünü içerisinde; Kekik Yaprağı Damıtma Suyu (Su Buharı Distilasyonu) - 1500Ml.(±%5)
AktarMarketix Doğan Kekik Suyu 1500ML Kullanımı:
AktarMarketix Kekik Suyu kullanılışı; Kekik distile, damıtma suyu günde 2-3 defa birer fincan/çay bardağı (60-80ml.) tercihen aç karına ılık olarak içilir. Kekik suyu sade olarak içilebildiği gibi, isteğe göre tatlandırmak için bal, pekmez, şeker, limon karıştırılabilir. Veya bitki suyundan bir fincan/çaybardağı ölçü ile alınıp su bardağına konur üzerine su, meyve suyu, şerbet gibi herhangi birşey ile karıştırılarak tadı seyreltilebilir, içilebilir.
AktarMarketix Doğan Kekik Suyu 1500ML Yan Etkileri:
AktarMarketix Kekik Suyu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Kekik Suyu 1500ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Doğan Kekik Suyu 1500ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Kekik Suyu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Kekik Suyu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Kekik Suyu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Kekik Suyu 1500ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Kekik Suyu 1500ML Ürünü Açıklaması:

DOĞAN KEKİK SUYU

DOĞAN KEKİK SUYU

AktarMarketix DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

AktarMarketix Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası   

KEKİK SUYU 1500ML.

Doğan Kekik Suyu, Doğan Kekik Suyu 1500ML ürünü, Doğan Kekik Suyu hakkında, Doğan Kekik Suyu hakkında açıklama, Doğan Kekik Suyu yorum, Doğan Kekik Suyu yorumları, Doğan Kekik Suyu hakkındaki yorumlar, Doğan Kekik Suyu açıklamalı detayları, Doğan Kekik Suyu faydaları, Doğan Kekik Suyu kullanımı, Doğan Kekik Suyu zararları, Doğan Kekik Suyu zararlı mı, Doğan Kekik Suyu uyarılar, Doğan Kekik Suyu yararları, Doğan Kekik Suyu yararlı mı, Doğan Kekik Suyu satışı, Doğan Kekik Suyu satan, Doğan Kekik Suyu satış yerleri, Doğan Kekik SuyuI satılan yerler, Doğan Kekik Suyu satan yerler, Doğan Kekik Suyu nerede satılır, Doğan Kekik Suyu nereden alınır, Doğan Kekik Suyu nerelerde satılıyor, Doğan Kekik Suyu nerden alabilirim, Doğan Kekik Suyu satılan, Doğan Kekik Suyu satılır, Doğan Kekik Suyu etkileri, Doğan Kekik Suyu nasıl kullanılır, Doğan Kekik Suyu nerde, Doğan Kekik Suyu faydası, Doğan Kekik Suyu ne işe yarar, Doğan Kekik Suyu ne kadar, Doğan Kekik Suyu fiyatı, Doğan Kekik Suyu fiyatları, Doğan Kekik Suyu detayları, Doğan Kekik Suyu açıklamaları, Doğan Kekik Suyu ürünü faydaları, Doğan Kekik Suyu ürünü kullanımı, Doğan Kekik Suyu ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Kekik Suyu ürünü hakkında, Doğan Kekik Suyu ürünü yorum, Doğan Kekik Suyu ürünü satışı, Doğan Kekik Suyu ürünü satan, Doğan Kekik Suyu ürünü satış yerleri, Doğan Kekik Suyu ürünü satılan yerler, Doğan Kekik Suyu ürünü satan yerler, Doğan Kekik Suyu ürünü nerede satılır, Doğan Kekik Suyu ürünü nereden alınır, Doğan Kekik Suyu ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Kekik Suyu ürünü nerden alabilirim, Doğan Kekik Suyu ürünü etkileri, Doğan Kekik Suyu ürünü nasıl kullanılır, Doğan Kekik Suyu ürünü nerde, Doğan Kekik Suyu ürünü faydası, Doğan Kekik Suyu ürünü faydaları neler, DOĞAN KEKİK SUYU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Kekik_Suyu #Doğan #Doğan_Kekik_Suyu #Kekik_Suyu_içindekiler #Kekik_Suyu_kullanımı #Kekik_Suyu_kullanılışı #Kekik_Suyu_faydaları #Kekik_Suyu_yararları #Kekik_Suyu_yan_etkileri #Kekik_Suyu_zararları #Kekik_Suyu_satışı #Kekik_Suyu_nerde_satılır #Kekik_Suyu_nerden_alınır #Kekik_Suyu_satan #Kekik_Suyu_faydası #Kekik_Suyu_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...