Kekik Suyu Pet Şişe 1500 ML

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix TUĞRA & DOĞAN BAHARATÇILIK - TUĞRA KEKİK SUYU
DAMITMA - SU BUHARI DİSTİLASYONU KEKİK SUYU
1500ML (±%5)

AktarMarketix Tuğra Kekik Suyu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Tuğra Kekik Suyu 1500ML
AktarMarketix Tuğra Kekik Suyu 1500ML İzin Belge:
AktarMarketix Kekik Suyu Üretici Firma: TARIM ve KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI'nın 12.03.2010 tarih ve G-34-3898-G-00120 Sayılı izni ile DOĞAN BAHARATÇILIK A.Ş. tarafindan Les. Mat.Pro.Ltd.Şti. adına fason olarak doldurulmuştur. KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
AktarMarketix Tuğra Kekik Suyu 1500ML İçindekiler:
AktarMarketix Kekik Suyu ürünü içerisinde; Kekik Yaprağı Damıtma Suyu (Su Buharı Distilasyonu)
AktarMarketix Tuğra Kekik Suyu 1500ML Kullanımı:
AktarMarketix Kekik Suyu kullanılışı; Kekik distile, damıtma suyu günde 2-3 defa birer fincan/çay bardağı (60-80ml.) tercihen aç karına ılık olarak içilir. Kekik suyu sade olarak içilebildiği gibi, isteğe göre tatlandırmak için bal, pekmez, şeker, limon karıştırılabilir. Veya bitki suyundan bir fincan/çaybardağı ölçü ile alınıp su bardağına konur üzerine su, meyve suyu, şerbet gibi herhangi birşey ile karıştırılarak tadı seyreltilebilir, içilebilir.
AktarMarketix Tuğra Kekik Suyu 1500ML Yan Etkileri:
AktarMarketix Kekik Suyu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Tuğra Kekik Suyu 1500ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Tuğra Kekik Suyu 1500ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Tuğra Kekik Suyu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tuğra Kekik Suyu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Tuğra Kekik Suyu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Tuğra Kekik Suyu 1500ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Tuğra Kekik Suyu 1500ML Ürünü Açıklaması:

TUĞRA KEKİK SUYU

TUĞRA KEKİK SUYU

AktarMarketix KEKİK SUYU 1500ML.

Tuğra Kekik Suyu, Tuğra Kekik Suyu 1000ML ürünü, Tuğra Kekik Suyu hakkında, Tuğra Kekik Suyu hakkında açıklama, Tuğra Kekik Suyu yorum, Tuğra Kekik Suyu yorumları, Tuğra Kekik Suyu hakkındaki yorumlar, Tuğra Kekik Suyu açıklamalı detayları, Tuğra Kekik Suyu faydaları, Tuğra Kekik Suyu kullanımı, Tuğra Kekik Suyu zararları, Tuğra Kekik Suyu zararlı mı, Tuğra Kekik Suyu uyarılar, Tuğra Kekik Suyu yararları, Tuğra Kekik Suyu yararlı mı, Tuğra Kekik Suyu satışı, Tuğra Kekik Suyu satan, Tuğra Kekik Suyu satış yerleri, Tuğra Kekik SuyuI satılan yerler, Tuğra Kekik Suyu satan yerler, Tuğra Kekik Suyu nerede satılır, Tuğra Kekik Suyu nereden alınır, Tuğra Kekik Suyu nerelerde satılıyor, Tuğra Kekik Suyu nerden alabilirim, Tuğra Kekik Suyu satılan, Tuğra Kekik Suyu satılır, Tuğra Kekik Suyu etkileri, Tuğra Kekik Suyu nasıl kullanılır, Tuğra Kekik Suyu nerde, Tuğra Kekik Suyu faydası, Tuğra Kekik Suyu ne işe yarar, Tuğra Kekik Suyu ne kadar, Tuğra Kekik Suyu fiyatı, Tuğra Kekik Suyu fiyatları, Tuğra Kekik Suyu detayları, Tuğra Kekik Suyu açıklamaları, Tuğra Kekik Suyu ürünü faydaları, Tuğra Kekik Suyu ürünü kullanımı, Tuğra Kekik Suyu ürünü faydaları ve kullanımı, Tuğra Kekik Suyu ürünü hakkında, Tuğra Kekik Suyu ürünü yorum, Tuğra Kekik Suyu ürünü satışı, Tuğra Kekik Suyu ürünü satan, Tuğra Kekik Suyu ürünü satış yerleri, Tuğra Kekik Suyu ürünü satılan yerler, Tuğra Kekik Suyu ürünü satan yerler, Tuğra Kekik Suyu ürünü nerede satılır, Tuğra Kekik Suyu ürünü nereden alınır, Tuğra Kekik Suyu ürünü nerelerde satılıyor, Tuğra Kekik Suyu ürünü nerden alabilirim, Tuğra Kekik Suyu ürünü etkileri, Tuğra Kekik Suyu ürünü nasıl kullanılır, Tuğra Kekik Suyu ürünü nerde, Tuğra Kekik Suyu ürünü faydası, Tuğra Kekik Suyu ürünü faydaları neler, TUĞRA KEKİK SUYU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Kekik_Suyu #Tuğra #Tuğra_Kekik_Suyu #Kekik_Suyu_içindekiler #Kekik_Suyu_kullanımı #Kekik_Suyu_kullanılışı #Kekik_Suyu_faydaları #Kekik_Suyu_yararları #Kekik_Suyu_yan_etkileri #Kekik_Suyu_zararları #Kekik_Suyu_satışı #Kekik_Suyu_nerde_satılır #Kekik_Suyu_nerden_alınır #Kekik_Suyu_satan #Kekik_Suyu_faydası #Kekik_Suyu_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...