Kestane Hint Kınası 10 Gr Paket

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix GLORY KESTANE HİNT KINASI 10GR PKT
CHESTNUT HENNA TEKLİ PAKET 10GR
Glory Saç Boyası

AktarMarketix Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt
AktarMarketix Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt İzin Belge:
AktarMarketix Kestane Hint Kınası - Saç Boyası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
AktarMarketix Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt İçindekiler:
AktarMarketix Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Bitki Özleri, Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves, Paraphenylendiaminel, PAP, Sitrik Asit, Oksitleyici, Magnezyum Karbonat, vs..
AktarMarketix Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Kullanımı:

Kestane Hint Kınası - Saç Boyası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır.

Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. 1 ölçek kına, 3 ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır.

Karışım Kınayı saçınıza uygularken diş fırçası veya ince dişli tarak kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile dipten,kökten saç uclarına doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız. Bu ürün sadece haricen kullanılır.

UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Göz ile temasından sakınınız. Temaz ettiği durumda bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cilt deri alerjik Reaksiyon Testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına veya avuç içine veya kulak arkasına tatbik ediniz,sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyip reaksiyonu gözlemleyebilirsiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz. Su ile bulamaç haline geldiğinde %2 ile %2.5 oranında Paraphenylendiaminel ihtiva eder.

AktarMarketix Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Yan Etkileri:
AktarMarketix Kestane Hint Kınası - Saç Boyası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Ürünüdür.
AktarMarketix Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
GLORY HENNA - HİNT KINASI KESTANE (CHESTNUT HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

GLORY KESTANE HİNT KINASI 10GR PKT

GLORY KESTANE HİNT KINASI 10GR PKT

AktarMarketix KESTANE HİNT KINASI 10GR PKT

Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt ürünü, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası hakkında, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası hakkında açıklama, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası yorum, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası yorumları, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası hakkındaki yorumlar, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası açıklamalı detayları, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası faydaları, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası kullanımı, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası zararları, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası zararlı mı, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası uyarılar, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası yararları, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası yararlı mı, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası satışı, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası satan, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası satış yerleri, Glory Kestane Hint Kınası - Saç BoyasıI satılan yerler, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası satan yerler, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası nerede satılır, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası nereden alınır, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası nerelerde satılıyor, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası nerden alabilirim, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası satılan, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası satılır, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası etkileri, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası nasıl kullanılır, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası nerde, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası faydası, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ne işe yarar, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ne kadar, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası fiyatı, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası fiyatları, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası detayları, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası açıklamaları, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü faydaları, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü kullanımı, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü hakkında, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü yorum, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satışı, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satan, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satış yerleri, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satılan yerler, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satan yerler, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nerede satılır, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nereden alınır, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nerden alabilirim, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü etkileri, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nasıl kullanılır, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nerde, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü faydası, Glory Kestane Hint Kınası - Saç Boyası ürünü faydaları neler, GLORY KESTANE HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Kestane_Hint_Kınası #Glory #Glory_Kestane_Hint_Kınası #Kestane_Hint_Kınası_içindekiler #Kestane_Hint_Kınası_kullanımı #Kestane_Hint_Kınası_kullanılışı #Kestane_Hint_Kınası_faydaları #Kestane_Hint_Kınası_yararları #Kestane_Hint_Kınası_yan_etkileri #Kestane_Hint_Kınası_zararları #Kestane_Hint_Kınası_satışı #Kestane_Hint_Kınası_nerde_satılır #Kestane_Hint_Kınası_nerden_alınır #Kestane_Hint_Kınası_satan #Kestane_Hint_Kınası_faydası #Kestane_Hint_Kınası_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...