Kırmızı Elma Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Red Apple

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Red Apple İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

AktarMarketix Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li
AktarMarketix Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
AktarMarketix Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
AktarMarketix Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
AktarMarketix Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Kırmızı Elma kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
AktarMarketix Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
AktarMarketix Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kırmızı Elma Kokulu Tütsü Kırmızı Elmalı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
AktarMarketix Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
AktarMarketix Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kırmızı Elma Kokulu Tütsü Kırmızı Elmalı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
AktarMarketix Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Kırmızı Elma kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Kırmızı Elma Kokulu Tütsü Kullanımı:
Kırmızı Elma kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Kırmızı Elma kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kırmızı Elmalı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

AktarMarketix KIRMIZI ELMA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...