Koruma 20 Çubuk Tütsü - Protection

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ
AktarMarketix Protection İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

AktarMarketix Hem Koruma Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li
AktarMarketix Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
AktarMarketix Koruma Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
AktarMarketix Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
AktarMarketix Koruma Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Koruma Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
AktarMarketix Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
AktarMarketix Koruma Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Koruma Kokulu Tütsü Koruma Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
AktarMarketix Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
AktarMarketix Koruma Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Koruma Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Koruma Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Koruma Tütsü Koruma Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
AktarMarketix Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Koruma tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

KorumaTütsü Kullanımı:
Koruma Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Koruma tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Koruma tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ

AktarMarketix KORUMA 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Koruma Çubuk Tütsü, Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Koruma Çubuk Tütsü hakkında, Hem Koruma Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Koruma Çubuk Tütsü yorum, Hem Koruma Çubuk Tütsü yorumları, Hem Koruma Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Koruma Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Koruma Çubuk Tütsü faydaları, Hem Koruma Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Koruma Çubuk Tütsü zararları, Hem Koruma Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Koruma Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Koruma Çubuk Tütsü yararları, Hem Koruma Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Koruma Çubuk Tütsü satışı, Hem Koruma Çubuk Tütsü satan, Hem Koruma Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Koruma Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Koruma Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Koruma Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Koruma Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Koruma Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Koruma Çubuk Tütsü satılan, Hem Koruma Çubuk Tütsü satılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü etkileri, Hem Koruma Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü nerde, Hem Koruma Çubuk Tütsü faydası, Hem Koruma Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Koruma Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Koruma Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Koruma Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Koruma Çubuk Tütsü detayları, Hem Koruma Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Koruma_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Koruma_Çubuk_Tütsü #Koruma_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Koruma_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Koruma_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Koruma_Çubuk_Tütsü_faydaları #Koruma_Çubuk_Tütsü_yararları #Koruma_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Koruma_Çubuk_Tütsü_zararları #Koruma_Çubuk_Tütsü_satışı #Koruma_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Koruma_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Koruma_Çubuk_Tütsü_satan #Koruma_Çubuk_Tütsü_faydası #Koruma_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...