Limon Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Lemon

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Lemon İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Limon Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Limon kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Limon Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Limon Kokulu Tütsü Limonli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Limon Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Limon Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Limon Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Limon Kokulu Tütsü Kullanımı:
Limon kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Limon kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Limonli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

LİMON KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Limon Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...