Nar Ekşisi Natural Cam Şişe 300 Gr

 • Barkod: 8697603650774
 • Marka: Doğan
 • Kategori: Pekmezler
 • Fiyat
 • %31indirim
  104,00 TL
  71,32 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix DOĞAN BAHARATÇILIK
NATUREL NAR EKŞİSİ - EKŞİ NAR PEKMEZİ
CAM ŞİŞE - (300Gr.)


Marka - Ürün Adı - Miktar:
AktarMarketix Doğan Baharatçılık - Naturel Nar Ekşisi - Ekşi Nar Pekmezi - Cam Şişe - (300Gr.)
AktarMarketix Nar Ekşisi İzin Belge:
AktarMarketix Ekşi Nar Pekmezi Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Nar Ekşisi İçindekiler:
AktarMarketix Ekşi Nar Pekmezi Ürünü İçerisinde: NATUREL NAR EKŞİSİ - EKŞİ NAR MEYVESİ ÖZÜ..
Nar Ekşisi Kullanımı:
AktarMarketix Ekşi Nar Pekmezi Kullanılışı: Yemeklerde, kısırlarda ve salatalarda lezzet verici olarak kullanılmaktadır. Limonun kullanıldığı her gıda karışımında, limon yerine kullanılır. Şeker veya bal ile sulandırılarak şerbet yerine kullanılabilir. Lezzet için Günde 3-5 defa birer çay kaşığı ağızda emilerekte yutulabilir.
Nar Ekşisi Yan Etkileri:
AktarMarketix Ekşi Nar Pekmezi Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Nar Ekşisi Muhafaza ve Uyarı:
 • Ekşi Nar Pekmezi Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Ekşi Nar Pekmezi Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
AktarMarketix AktarMarketix Doğan Natural Nar Ekşisi 300Gr Ürünü Açıklaması:

DOĞAN NATURAL NAR EKŞİSİ

DOĞAN NATURAL NAR EKŞİSİ

AktarMarketix DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

AktarMarketix Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası   

AktarMarketix NATUREL NAR EKŞİSİ 300Gr.

Doğan Baharat Nar Ekşisi, Doğan Baharat Nar Ekşisi 1000ML ürünü, Doğan Baharat Nar Ekşisi hakkında, Doğan Baharat Nar Ekşisi hakkında açıklama, Doğan Baharat Nar Ekşisi yorum, Doğan Baharat Nar Ekşisi yorumları, Doğan Baharat Nar Ekşisi hakkındaki yorumlar, Doğan Baharat Nar Ekşisi açıklamalı detayları, Doğan Baharat Nar Ekşisi faydaları, Doğan Baharat Nar Ekşisi kullanımı, Doğan Baharat Nar Ekşisi zararları, Doğan Baharat Nar Ekşisi zararlı mı, Doğan Baharat Nar Ekşisi uyarılar, Doğan Baharat Nar Ekşisi yararları, Doğan Baharat Nar Ekşisi yararlı mı, Doğan Baharat Nar Ekşisi satışı, Doğan Baharat Nar Ekşisi satan, Doğan Baharat Nar Ekşisi satış yerleri, Doğan Baharat Nar EkşisiI satılan yerler, Doğan Baharat Nar Ekşisi satan yerler, Doğan Baharat Nar Ekşisi nerede satılır, Doğan Baharat Nar Ekşisi nereden alınır, Doğan Baharat Nar Ekşisi nerelerde satılıyor, Doğan Baharat Nar Ekşisi nerden alabilirim, Doğan Baharat Nar Ekşisi satılan, Doğan Baharat Nar Ekşisi satılır, Doğan Baharat Nar Ekşisi etkileri, Doğan Baharat Nar Ekşisi nasıl kullanılır, Doğan Baharat Nar Ekşisi nerde, Doğan Baharat Nar Ekşisi faydası, Doğan Baharat Nar Ekşisi ne işe yarar, Doğan Baharat Nar Ekşisi ne kadar, Doğan Baharat Nar Ekşisi fiyatı, Doğan Baharat Nar Ekşisi fiyatları, Doğan Baharat Nar Ekşisi detayları, Doğan Baharat Nar Ekşisi açıklamaları, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü faydaları, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü kullanımı, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü hakkında, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü yorum, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü satışı, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü satan, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü satış yerleri, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü satılan yerler, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü satan yerler, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü nerede satılır, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü nereden alınır, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü nerden alabilirim, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü etkileri, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü nasıl kullanılır, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü nerde, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü faydası, Doğan Baharat Nar Ekşisi ürünü faydaları neler, Doğan Baharat NAR EKŞİSİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Nar_Ekşisi #Doğan Baharat #Doğan Baharat_Nar_Ekşisi #Nar_Ekşisi_içindekiler #Nar_Ekşisi_kullanımı #Nar_Ekşisi_kullanılışı #Nar_Ekşisi_faydaları #Nar_Ekşisi_yararları #Nar_Ekşisi_yan_etkileri #Nar_Ekşisi_zararları #Nar_Ekşisi_satışı #Nar_Ekşisi_nerde_satılır #Nar_Ekşisi_nerden_alınır #Nar_Ekşisi_satan #Nar_Ekşisi_faydası #Nar_Ekşisi_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...