Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100 Gr Teneke Kutu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AktarMarketix DOĞAN REZENELİ KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY 100GR TNK
KARIŞIK BİTKİ ÇAYI KUTULU 100 GR(±%5)

AktarMarketix Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
AktarMarketix Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk
AktarMarketix Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk İzin Belge:
AktarMarketix Rezeneli Karışık Bitkisel Çay Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının G34-3898 nolu sicil numarası ile üretilmiştir. (Ambalaj T.K.B.'lığının 29.07.2002 Tarih ve 35-00571-0001-3 sicil nolu izni ile üretilmiştir.)
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
AktarMarketix Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk İçindekiler:
AktarMarketix Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü içerisinde; DOĞAL REZENE, ANASON, ISIRGAN YAPRAĞI, IHLAMUR YAPRAK, ÇÖRE OTU, ASLANPENÇESİ.. 
AktarMarketix Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Kullanımı:
AktarMarketix Rezeneli Karışık Bitkisel Çay kullanılışı; Rezeneli Karışık Bitkisel Çaydan yaklaşık bir tatlı/yemek kaşığı, bir su bardağı kaynamış sıcak su içine katılır. Demlenmesi için 8-10 dakika kadar beklenir. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için bal, pekmez, şeker, limon katılabilir. Günde 3-4 defa bilhassa öğünlerden önce aç karına veya sonra ılık olarak tüketilebilir. Rezeneli Ballı Bitkisel Macun ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.
AktarMarketix Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Yan Etkileri:
AktarMarketix Rezeneli Karışık Bitkisel Çay Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
AktarMarketix Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Ürünü Açıklaması:

DOĞAN REZENELİ KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY 100GR TNK

DOĞAN REZENELİ KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY 100GR TNK

AktarMarketix DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

AktarMarketix Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası   

AktarMarketix REZENELİ KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY 100GR TNK

Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk ürünü, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay hakkında, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay hakkında açıklama, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay yorum, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay yorumları, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay hakkındaki yorumlar, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay açıklamalı detayları, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay faydaları, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay kullanımı, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay zararları, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay zararlı mı, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay uyarılar, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay yararları, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay yararlı mı, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay satışı, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay satan, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay satış yerleri, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel ÇayI satılan yerler, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay satan yerler, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay nerede satılır, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay nereden alınır, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay nerelerde satılıyor, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay nerden alabilirim, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay satılan, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay satılır, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay etkileri, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay nasıl kullanılır, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay nerde, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay faydası, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ne işe yarar, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ne kadar, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay fiyatı, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay fiyatları, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay detayları, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay açıklamaları, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü faydaları, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü kullanımı, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü hakkında, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü yorum, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü satışı, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü satan, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü satış yerleri, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü satılan yerler, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü satan yerler, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü nerede satılır, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü nereden alınır, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü nerden alabilirim, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü etkileri, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü nasıl kullanılır, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü nerde, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü faydası, Doğan Rezeneli Karışık Bitkisel Çay ürünü faydaları neler, DOĞAN REZENELİ KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY 100GR TNK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını AktarMarketix online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#AktarMarketix #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay #Doğan #Doğan_Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_içindekiler #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_kullanımı #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_kullanılışı #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_faydaları #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_yararları #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_yan_etkileri #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_zararları #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_satışı #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_nerde_satılır #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_nerden_alınır #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_satan #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_faydası #Rezeneli_Karışık_Bitkisel_Çay_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...