Türk Kahvesi 100 Gr

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ALTINCEZVE TÜRK KAHVESİ 100 GR
(Orta Kavrulmuş İnce Türk Kahvesi)

Altıncezve Türk Kahvesi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Altıncezve Türk Kahvesi 100 Gr

Altıncezve Türk Kahvesi 100 Gr İzin Belge:

Türk Kahvesi 100 Gr ürünü ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve HELAL GIDA belgelerine sahip firma Altıncezve Gıda Konf. Teks. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından üretilmiştir. İşletme Kayıt No: TR-16-K-001198. Türk Gıda Kodeksine uygundur.

Altıncezve Türk Kahvesi 100 Gr İçindekiler:

Türk Kahvesi 100 Gr ürünü içerisinde; Brezilya menşeili öğütülmüş kahve çekirdekleri bulunmaktadır.

Altıncezve Türk Kahvesi 100 Gr Kullanımı:

Türk Kahvesi 100 Gr kullanılışı; Altıncezve İnceltilmiş Türk Kahvesi küçük bir cezvede keyifle hazırlanır. Her bir fincan için dolu dolu iki çay kaşığı kahve, cezvedeki soğuk suya atılarak arzu edilen miktardaki şekerde ilave edilir. Ocaktaki kısık/hafif ateş üzerine cezve konur. Hafif bir şekilde karıştırılarak, kahve köpürmeye başlayınca köpüğü her fincana eşit miktarlarda bölüştürün. Daha sonra cezvedeki kahveyi tekrar ateşe koyun. Kahve bir kez daha kapardığında, beklemeden fincanlara boşaltıp servis yapın. Kahveniz servise hazırdır. Afiyet olsun.

Altıncezve Türk Kahvesi 100 Gr Yan Etkileri:

Türk Kahvesi 100 Gr Ürünün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. 

Altıncezve Türk Kahvesi 100 Gr Muhafaza ve Uyarı:

  • Altıncezve Türk Kahvesi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Altıncezve Türk Kahvesi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Altıncezve Türk Kahvesi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Altıncezve Türk Kahvesi 100 Gr Ürünü Açıklaması:

ALTINCEZVE TÜRK KAHVESİ

ALTINCEZVE TÜRK KAHVESİ

Türk Kahvesi 100 Gr

Altıncezve Türk Kahvesi, Altıncezve Türk Kahvesi 100 Gr ürünü, Altıncezve Türk Kahvesi hakkında, Altıncezve Türk Kahvesi hakkında açıklama, Altıncezve Türk Kahvesi yorum, Altıncezve Türk Kahvesi yorumları, Altıncezve Türk Kahvesi hakkındaki yorumlar, Altıncezve Türk Kahvesi açıklamalı detayları, Altıncezve Türk Kahvesi faydaları, Altıncezve Türk Kahvesi kullanımı, Altıncezve Türk Kahvesi zararları, Altıncezve Türk Kahvesi zararlı mı, Altıncezve Türk Kahvesi uyarılar, Altıncezve Türk Kahvesi yararları, Altıncezve Türk Kahvesi yararlı mı, Altıncezve Türk Kahvesi satışı, Altıncezve Türk Kahvesi satan, Altıncezve Türk Kahvesi satış yerleri, Altıncezve Türk KahvesiI satılan yerler, Altıncezve Türk Kahvesi satan yerler, Altıncezve Türk Kahvesi nerede satılır, Altıncezve Türk Kahvesi nereden alınır, Altıncezve Türk Kahvesi nerelerde satılıyor, Altıncezve Türk Kahvesi nerden alabilirim, Altıncezve Türk Kahvesi satılan, Altıncezve Türk Kahvesi satılır, Altıncezve Türk Kahvesi etkileri, Altıncezve Türk Kahvesi nasıl kullanılır, Altıncezve Türk Kahvesi nerde, Altıncezve Türk Kahvesi faydası, Altıncezve Türk Kahvesi ne işe yarar, Altıncezve Türk Kahvesi ne kadar, Altıncezve Türk Kahvesi fiyatı, Altıncezve Türk Kahvesi fiyatları, Altıncezve Türk Kahvesi detayları, Altıncezve Türk Kahvesi açıklamaları, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü faydaları, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü kullanımı, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü faydaları ve kullanımı, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü hakkında, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü yorum, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü satışı, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü satan, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü satış yerleri, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü satılan yerler, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü satan yerler, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü nerede satılır, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü nereden alınır, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü nerelerde satılıyor, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü nerden alabilirim, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü etkileri, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü nasıl kullanılır, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü nerde, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü faydası, Altıncezve Türk Kahvesi ürünü faydaları neler, ALTINCEZVE TÜRK KAHVESİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Türk_Kahvesi #Altıncezve #Altıncezve_Türk_Kahvesi #Türk_Kahvesi_içindekiler #Türk_Kahvesi_kullanımı #Türk_Kahvesi_kullanılışı #Türk_Kahvesi_faydaları #Türk_Kahvesi_yararları #Türk_Kahvesi_yan_etkileri #Türk_Kahvesi_zararları #Türk_Kahvesi_satışı #Türk_Kahvesi_nerde_satılır #Türk_Kahvesi_nerden_alınır #Türk_Kahvesi_satan #Türk_Kahvesi_faydası #Türk_Kahvesi_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...