Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 Gr X 5 Paket

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

PRENSES TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU BAY BAYAN TAKRİBİ 170-200 GR X 5 PAKET
GÜL KOKULU DEPİLATORY

Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Takribi 170-200 GR X 5 Paket
Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Takribi 170-200 GR X 5 Paket İzin Belge:
Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü Sağlık Bakanlığı ilaç ve ve eczacılık genel müdürlüğüne 5324 nolu kozmetik kanununa ürün müracatı yapılmıştır. 13210 / 10597
Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Takribi 170-200 GR X 5 Paket İçindekiler:
Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü içerisinde; Baryum Sülfür, Talk, Esans.
Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Takribi 170-200 GR X 5 Paket Kullanımı:
Tüy Dökücü Toz Hamam Otu kullanılışı; İhtiyacınız kadar olan ürünü bir kapta sıcak/ılık su ile iyice karıştırınız, krem haline getirdikten sonra 5 dk. dinlendiriniz. Uygulanacak bölgeyi su ile duruladıktan sonra tüyleri tamamen kapatacak şekilde sürünüz. Cilt üzerinde 7-10 dk. beklettikten sonra bol su ile ovarak yıkayınız. Acısız ve zahmetsiz tüy dökülmesine tanık olunuz. Ürün istenmeyan tüyleri dökmenin yanı sıra kötü kokuya neden olan bakterileride yok ettiği kanıtlanmıştır. Cildinizde istenmeyen bir durum oluşursa bol ılık su ile durulayınız.
Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Takribi 170-200 GR X 5 Paket Yan Etkileri:
Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Tkrb. 170-200 Gr Pkt Ürünüdür.
Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Takribi 170-200 GR X 5 Paket Muhafaza ve Uyarı:
  • Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bol su ile durulayıp bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Egza-ma kızarıklığı, yaraya, güneş yanığı olan bölgeye uygulamayınız. Elinizle karıştırmayınız.
  • Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Takribi 170-200 GR X 5 Paket ürününü Cilt hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Takribi 170-200 GR X 5 Paket Ürünü Açıklaması:

PRENSES TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU TKRB. 170-200 Gr PKT

PRENSES TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU 170-200 GR PKT

TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU TKRB.170-200 Gr PKT

Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Takribi 170-200 GR X 5 Paket ürünü, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu hakkında, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu hakkında açıklama, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu yorum, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu yorumları, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu hakkındaki yorumlar, Tüy Dökücü Toz detayları, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu faydaları, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu kullanımı, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu zararları, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu zararlı mı, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu uyarılar, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu yararları, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu yararlı mı, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu satışı, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu satan, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu satış yerleri, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam OtuI satılan yerler, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu satan yerler, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu nerede satılır, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu nereden alınır, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu nerelerde satılıyor, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu nerden alabilirim, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu satılan, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu satılır, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu etkileri, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu nasıl kullanılır, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu nerde, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu faydası, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ne işe yarar, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ne kadar, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu fiyatı, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu fiyatları, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu detayları, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu açıklamaları, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü faydaları, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü kullanımı, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü faydaları ve kullanımı, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü hakkında, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü yorum, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü satışı, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü satan, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü satış yerleri, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü satılan yerler, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü satan yerler, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü nerede satılır, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü nereden alınır, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü nerelerde satılıyor, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü nerden alabilirim, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü etkileri, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü nasıl kullanılır, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü nerde, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü faydası, Prenses Tüy Dökücü Toz Hamam Otu ürünü faydaları neler, PRENSES TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU Tkrb.170-200 Gr PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Tüy_Dökücü_Toz #Hamam_Otu #Prenses #Prenses_Tüy_Dökücü_Toz #Prenses Hamam_Otu #Tüy_Dökücü_Toz_ içindekiler #Tüy_Dökücü_Toz_kullanımı #Tüy_Dökücü_Toz_ kullanılışı #Tüy_Dökücü_Toz_faydaları #Tüy_Dökücü_Toz_yararları #Tüy_Dökücü_Toz_yan_etkileri #Tüy_Dökücü_Toz_zararları #Tüy_Dökücü_Toz_satışı #Tüy_Dökücü_Toz_nerde_satılır #Tüy_Dökücü_Toz_nerden_alınır #Tüy_Dökücü_Toz_satan #Tüy_Dökücü_Toz_faydası #Tüy_Dökücü_Toz_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...