Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 Gr X 50 Paket

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NORA TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU BAY BAYAN 170-200 GR X 50 PAKET
ÖZEL PARFÜMLÜ DEPİLATORY AGENT

Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Nora Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 GR X 50 Paket
Nora Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 GR X 50 Paket İzin Belge:
Tüy Dökücü Toz Bay Bayan Üretici Firma: Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü 5324 Sayılı Kozmetik Kanununa Göre 27/09/2012 tarihli izin ile üretilmiştir. Kayıt No:105696 Kapalı Ambalajında kullanım bekleme süresi Sınırsızdır.
Nora Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 GR X 50 Paket İçindekiler:
Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü içerisinde; Talk, Kalsiyum, Baryum Sülfür, Bio Karbonat, Parfüm Esansı
Nora Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 GR X 50 Paket Kullanımı:
Tüy Dökücü Toz Bay Bayan kullanılışı; Yeteri kadar Nora Tüy Dökücü Toz Depilatörü küçük bir tabak-kase içinde ılık su ile krem kıvamına getiriniz. Vücudunuzdaki İstenmeyen Tüyleri örtecek şekilde üzerine sürünüz. 5-7 dakika sonra spatula ucu, plastik bıçak ucu veya benzeri bir alet ile kontrol ediniz. Tüyler kökünden dökülmüş yumuşamış ise temizleyiniz. Vücudunuzdan yumuşamış dökülmüş, alınmış tüyleri bol su ile yıkayarak temizleyiniz. Daha sonra ki epilasyon vaktiniz, tüy uzamasında tekrar aynı şekilde uygulayınız.
Not: Tahriş olmuş cilde ve herhengi bir cilt rahatsızlığı olan bölgeye sürmeyiniz. Kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi vardır. Cilt üzerinde uzun süre bekletmeyin. Tüy dökücü tozun kullanıldığı uygulandığı bölge herhangi bir rahatsızlık kaşıntı, yanma, acı, kızarıklık vb. tahriş yapmıyorsa, tercihen istediğiniz bölgede kullanılabilirsiniz.
Nora Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 GR X 50 Paket Yan Etkileri:
Nora Tüy Dökücü Hamam Otu Bilinen Test veya uygulama esnasında tahriş veya istenmeyen bir durum ile karşılaşırsanız uygulamayınız. Uygulama yaparken, kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi olabilir..
Nora Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 GR X 50 Paket Muhafaza ve Uyarı:
  • Nora Tüy Dökücü Hamam Otu Ürününün Kullanma talimatlarını mutlaka okuyunuz. Ürünü ilk defa kullanıyorsanız. kullanacağınız bölgede küçük bir alana test amaçlı uygulayıp cilt reaksiyonunu kontrol ediniz.
  • 12-24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksion ile karşılaşmazsınız tozu kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım sırasında yanma veya batma hissederseniz tozu derhal temizleyip uygulanan bölgeyi bol su ile yıkayınız.
  • Bu durum devam ederse doktora başvurunuz. Ürünü kol bacak, koltukaltı ve bikini bölgesinde rahatca kullanabilirsiniz.Yüz göğüs perinal ve genital bölgelerde kullanıma uygun değildir.
  • Hamilelik ve regl dönemlerinde doktora danışmadan kullanılmamalıdır. Aynı bölgeye tekrar uygulama yapılacaksa, İki uygulama arasında en az 72 saat beklenmelidir.
  • Göz ile teması durumunda göz bol su ile yıkanmalı ve ambalaj ile birlikte derhal doktora gidilmelidir. Yutulması durumunda ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz.
  • Çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz.

Nora Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 GR X 50 Paket Ürünü Açıklaması:
Nora Tüy Dökücü Toz 170-200GR X 50 Paket
Aromalı Depilatory First Class
ÖZEL PARFÜMLÜ FORMÜL

Tüy dökücü toz epilasyon istenmeyen tüyleri dökmek için üretilmiştir. Bay ve bayanlar tarafından güvenle kullanılan bir üründür.

Hoş kokulu parfümü ve uygun kıvamı ile rahatlıkla uygulanır. Aktif formülü ile istenmeyen tüyleri temizler.

"Depilatory Agent Nora Tüy Dökücü ile; İstenmeyen Tüylerinizden Zahmetsizce Kurtulun!"

Tüy Dökücü Toz Tüyleri döker.

Tüy kıl köklerinde etkilidir.

Vücuttaki tüyleri kırarak değil kökünden alır.

Uzun süren bir rahatlık verir.

Cildinizi tahriş etmeden döker.

Notlar:

Nora Tüy Dökücü Toz Depilatuarı Su ile krem yaptıktıktan sonra ikinci bir defa kullanmayınız.

Tahriş olmuş cilde ve herhengi bir cilt rahatsızlığı olan bölgeye sürmeyiniz.

Kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi vardır.

Kuru yerde kapalı ambalajında koruyunuz. Islanmış deforme olmuş ambalajları satın almayınız.

Son kullanma tarihi, saklama koşullarına uyulduğunda üretim tarihinden itibaren 5 yıldır.

Uyarı:

Cilt yaralarının olduğu bölgeye, Egzama kızarıklığı, Güneş yanığı, pişik, çatlak deri, açık yara, kesik bölgeler, sivilce, kulak ve burun, yüz, Meme uçlarında, aşırı hassas Genital (Vajina içi, penis başına ve testisler) bölgelerinde kullanılmaz. Cilt üzerinde uzun süre bekletmeyin. Tüy dökücü tozun kullanıldığı uygulandığı bölge herhangi bir rahatsızlık kaşıntı, yanma, acı, kızarıklık vb. tahriş yapmıyorsa, tercihen istediğiniz bölgede kullanılabilirsiniz.

NORA TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN

NORA TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN

TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN 170-200 GR X 50 PAKET

Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan, Nora Tüy Dökücü Toz Hamam Otu Bay Bayan Tkrb.170-200 GR X 50 Paket ürünü, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan hakkında, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan hakkında açıklama, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan yorum, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan yorumları, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan hakkındaki yorumlar, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan açıklamalı detayları, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan faydaları, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan kullanımı, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan zararları, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan zararlı mı, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan uyarılar, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan yararları, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan yararlı mı, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan satışı, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan satan, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan satış yerleri, Nora Tüy Dökücü Toz Bay BayanI satılan yerler, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan satan yerler, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan nerede satılır, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan nereden alınır, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan nerelerde satılıyor, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan nerden alabilirim, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan satılan, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan satılır, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan etkileri, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan nasıl kullanılır, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan nerde, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan faydası, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ne işe yarar, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ne kadar, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan fiyatı, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan fiyatları, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan detayları, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan açıklamaları, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü faydaları, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü kullanımı, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü faydaları ve kullanımı, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü hakkında, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü yorum, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü satışı, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü satan, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü satış yerleri, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü satılan yerler, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü satan yerler, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü nerede satılır, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü nereden alınır, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü nerelerde satılıyor, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü nerden alabilirim, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü etkileri, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü nasıl kullanılır, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü nerde, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü faydası, Nora Tüy Dökücü Toz Bay Bayan ürünü faydaları neler, NORA TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Tüy_Dökücü_Toz_Bay_Bayan #Nora #Nora_Tüy_Dökücü_Toz_Bay_Bayan #Tüy_Dökücü_Toz_içindekiler #Tüy_Dökücü_Toz_kullanımı #Tüy_Dökücü_Toz_kullanılışı #Tüy_Dökücü_Toz_faydaları #Tüy_Dökücü_Toz_yararları #Tüy_Dökücü_Toz_yan_etkileri #Tüy_Dökücü_Toz_zararları #Tüy_Dökücü_Toz_satışı #Tüy_Dökücü_Toz_nerde_satılır #Tüy_Dökücü_Toz_nerden_alınır #Tüy_Dökücü_Toz_satan #Tüy_Dökücü_Toz_faydası #Tüy_Dökücü_Toz_faydalımı

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...